Lens Solisyonları

     Bazılarımız çeşitli göz bozuklukları nedeniyle bazılarımız ise sadece daha farklı bir görünüme kavuşmak için lens kullanırız. Bazı kişiler olduğundan daha farklı bir göz rengine sahip olmak ister. Mavi, yeşil veya ela gibi renkler özellikle bu renk göze sahip olamayanların ilgisini çekmektedir. Kullanılan lenslerle herkes istediği göz rengine kolaylıkla kavuşur.

     Ancak göz gibi en önemli organlarımızdan birinde kullandığımız lenslerle alakalı dikkat etmemiz gereken bazı detaylar vardır. Bunların başında da lenslerin geceleri çıkartılması ve lens solüsyonlarında bekletilmesi gelir. Açıkta kalan lensler bozularak göz sağlığını tehdit eder. Ancak lens bakımı için hazırlanan lens solüsyonlarında bekletildiğinde daha uzun süre kullanılabilir.

 Lensin takılırken göze batmaması da gerekmektedir. Bu nedenle kullanılan lens solüsyonunun kalitesi oldukça önemli rol oynar. 

     Lensin son kullanma tarihine kadar kullanılması için göze takılmadığı sürece lens solüsyonlarında muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kısa sürede yıpranıp mikrop kapabilir.

     Sayfamızda yer alan çeşitli marka ve mililitrelerde olan lens solüsyonları, lens kullanıcılarının sağlıklı bir şekilde lenslerini kullanmalarına olanak sunuyor.

 

Lens Solüsyonları 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Renu Multiplus Çok Amaçlı Solüsyon 360 ml
54,90 ₺
Opti-Free Express Lens Solüsyonu 355 ml
84,90 ₺
Bausch Lomb Renu MultiPlus Lens Solüsyonu 360 ml + 360 ml
79,90 ₺
Bausch Lomb Bio True Çok Amaçlı Solüsyon 300 ml Alana 120 ml Bedava
52,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi