Jöle ve Maskeler

      İnsanlar hayatlarının her aşamasında bakımlarına özen gösterirler. Bakımlı olmanın eşanlamı günümüzde modayı takip etmekten geçer. Her sene yeni bir moda akımıyla birlikte saçlarda yeni modeller gündeme taşınır. Ancak istenen modelin uygulanabilmesi için saç jöleleri kullanmak gerekir. Saç şekillendirme konusunda eskilerden gelen en geleneksel yöntemlerden biri olan jöle, günümüzde de halen en çok tercih edilen şekillendiricilerdendir. 

     Kullanımı oldukça kolay olan jöleler, saça verilen şeklin uzun süre muhafaza edilmesinde etkilidir. Saçlarda oluşan elektriklenmeyi de alan jöleler, günlük kullanımda pratik ve kolay uygulanması ile de saç şekillendirme yöntemlerinde ilk tercihlerdendir.  

     Özellikle erkeklerin sık sık kullandıkları saç jöleleri, kısa saçları da kolaylıkla şekillendirerek şeklini uzun süre korumasını sağlar. Sabahları saçlara uygulanan bir miktar jöle ile erkekler, gün içerisinde saçlarını dert etmeden rahat bir gün geçirebilirler. 

     Jöle, saçın yıkanması ile saçtan arınmaktadır. Ancak saç sağlığı ve bakımı açısından saç maskelerinin önemi büyüktür. Belli periyotlarda saça uygulanan maskeler, saçın enerjisini yeniden kazanmasını sağlarken aynı zamanda hacim de verir. Saçın kaybettiği nemi kazanması için saç maskeleri en etkili yöntemler arasında yer alır. Saçın doğal yapısını bozmadan onarılmasını sağlayan saç maskeleri, aynı zamanda ekstra bir bakım yapar.  

     Faydaları saymakla bitmeyecek olan saç maskelerini saç tipinize ve bakım amacına uygun olarak kullanarak saçlarınızın doğal ışıltısını ortaya çıkartabilirsiniz. 

     Sayfamızda yer alan jöle ve saç maskesi çeşitleri ile sizler de saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebilir ve yıpranmasına engel olabilirsiniz.

 

Jöle ve Maskeler 6 ürün bulundu - 1. sayfa
41% İndirim
Klorane Papirüs Sütü İçeren İnce Telli Saçlar İçin Bakım Maskesi 150ml
74,90 ₺
43,65 ₺
41% İndirim
Klorane Manolya Özlü Yoğun Bakım Maskesi 150 ml
74,90 ₺
43,65 ₺
36% İndirim
Klorane Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Mango Yağı İçeren Maske 150 ml
69,00 ₺
43,50 ₺
Wella New Wave Jöle Ultra Güçlü 250 ml
9,80 ₺
50% İndirim
Ducray Nutricerat Kuru Yıpranmış Saçlar için Bakım Maskesi 150 ml
39,90 ₺
Zigavus Aloe Veralı Saç Jölesi 150 ml
13,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi