ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Beden aralığı

Small
Medium
Large
X-Large

Renk Seçimi

Erkek Rengi
Kız Rengi

     Hasta Bakım Ürünleri

     Hastalık zor bir süreçtir. Özellikle uzun süre bakıma muhtaç kişilerin bu sorunlarını atlatana kadarki süreçlerini rahat geçirmeleri oldukça önemlidir. Hastanın zaten moral ve motivasyona ihtiyacı olduğu bu dönemde bir de zor şartlara mağruz kalması moral ve motivasyonunun bozulmasına neden olacağından hastayla ilgilenen kişilerin oldukça hassas bir yaklaşımda bulunmaları gerekir. Bugün sağlıkla çalışan organlarımız yarın yaşayacağımız bir sağlık sorunu dolayısıyla işlevini yitirebilir. Bunu da düşünerek hastaların iyileşene kadarki zamanlarını en iyi nasıl geçireceğimizi planlamamız gerekmektedir.

     Hastalık süresince iyi bir bakımda bulunmak için kullandığımız ürünler de bu doğrultuda önemlidir. Kullanacağımız yara bantlarından vücut temizleme havlularına, hasta bezlerinden kompresslere kadar tüm ürünler hastayı temiz tutmayı amaçlarken aynı zamanda pratiklik te sağlar. Kullan at hasta bezlerinden faydalanarak sadece yatan hastaların değil ayaklı hastaların veya idrar tutamama sorunu olan yaşlıların daha rahat hareket etmeleri sağlanabilir. Vücut temizleme havluları da hastayı hijyenik tutmayı sağlaması dolayısıyla yumuşak bir dokuya sahip olmalı ve yormadan kolaylıkla temizlik sağlamalıdır.

     Yara bantları, kompressler, kadın ve erkek hasta bezleri, temizlik ve bakım havluları bu özellikleri dolayısıyla önemli bir ihtiyaçtır ve tedarik edilmezse bu ihtiyaçlar dolayısıyla hastalar zorluk yaşayabilir. 

     Sık kullanılan bu tür ürünlerde fiyat faktörü de oldukça önemlidir. Uzun süren bir hastalık döneminde veya yaşlıların bu ürünleri günlük kullanım gereksinimlerinde tedarik edilecek ürünlerin fiyatları uygun olarak bütçenize zarar vermemelidir. Pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da sayfamızda uygun fiyata bulabileceğiniz ürün çeşitlerimizi sizler için sunuyoruz.

 

Hasta Bakım Ürünleri 49 ürün bulundu - 1. sayfa
18% İndirim
Urgo Sprey Yara Bandı 40 ml
37,90 ₺
30,90 ₺
17% İndirim
Genjel Bariyer Krem 80 ml
79,00 ₺
64,90 ₺
Urgo Hızlı İyileştirmeye Yardımcı Yara Bandı 8 Adet
15,90 ₺
Canped Emici Külot
34,90 ₺
Baybi Vinil Muayene Eldiveni Pudrasız
29,90 ₺
Urgo Sensitive Stretch Hassas Esnek Yara Bandı
6,90 ₺
Joly Erkek Mesane Pedi 10 Adet
18,90 ₺
Orthofarma Su Geçirmez Alez 90X190 cm
39,90 ₺
Artımed Akordeon Bone 25 Adet
6,90 ₺
Uni Med Perine Bölgesi Yıkama Havlusu 50 Adet
14,90 ₺
Roll Maske Lastikli Cerrahi Maske 50 Adet
39,90 ₺
Roll Maske Çocuk Maskesi 5 Adet
8,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi