Hareket Sistemi Ürünleri

     İskelet sistemini oluşturan, iki ya da daha fazla kemiğin birbirine eklendiği kısım olarak adlandırabileceğimiz eklem, kasların gücü ile vücudun hareket etmesini sağlar. Vücudumuzun çatısını oluşturan kemikler, kıkırdak ve eklem arasında doğrudan bir ilişki olduğundan bu yapıların sağlığı da birbiri ile ilişkili ilerler. Vücudumuzda bu denli önemli bir yere sahip olan bu yapımızda oluşabilecek bir deformasyon tüm vücudumuzu etkileyerek yaşam kalitemizde ciddi anlamda düşmeye neden olacaktır.

     Özellikle belli bir yaştan sonra vücudun zamanla yıpranması, kemik dokumuzun senelerin verdiği yorgunlukla halsiz düşmesi kemik ve eklem rahatsızlıklarına neden olabilir. Yoğun spor yapanlarda da kas dokusu dolayısıyla eklem rahatsızlıkları sıklıkla görülmektedir.

     Bol sıvı tüketerek, düzenli egzersiz yaparak ve kilomuzu kontrol altında tutarak kemik, kıkırdak ve eklemlerde oluşabilecek problemleri en aza indirebiliriz. Bunların yanı sıra alacağımız doğal ürünler de oldukça faydalıdır. Sağlığımız bozulmadan önce vücudumuzun iskeleti olan bu yapının sağlıklı kalmasına destek olabilirsiniz.

 

 

Hareket Sistemi Ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Cosakondrin MSM Kompleks Formül 60 Adet
46,90 ₺
Solgar Glucosamine Chondroitin Msm 60 Adet
137,50 ₺
Solgar Hyaluronic Acid 120 mg 30 Adet
109,95 ₺
25% İndirim
Cosakondrin Plus 60 Adet
79,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi