Bebeğinizin Güvenliği İçin 

     Her anne baba bebeğini en iyi şekilde korumak, kendine zarar vereceği her şeyden uzak tutmak ister. Ama minik bebeklerimiz bir türlü uslu durmaz, içlerindeki yeni birşeyleri keşfetmenin verdiği heyecanla daha fazla yer karıştırmak isterler. Bu iş için de çekmeceler ve açınıp kapanan yerler en idealidir. Yeni yürüyen veya emekleyen bebekler ulaşabildikleri her yere dokunmak, kapalı olan yerleri açarak içlerindekini karıştırmak isterler. Bu onların dünyayı keşfetme biçimleridir. Kapının nasıl kapandığını görmek bizler için ne kadar normal bir konudaysa bebeğiniz için kapının her kapanışı yeni bir keşiftir. Kullanacağınız kapı stoperleri ile bebeğinizi elini sıkıştırma ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. 

     Eğer gerekli güvenlik ürünlerini kullanmazsanız bebeğinizi her an çekmecenin içerisindeki keskin bir eşyayı eline almış veya klozetin içerisine kolunu sokmuş şekilde yakalayabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz güvenlik ürünleri oldukça önemlidir. Örneğin çekmeceler için çekmece kitleri, klozetler için ise klozet kilitleri kullanabilirsiniz. 

     Bebek güvenliği sadece bunlarla sınırlı değildir. Mesela bebeğinizi pusetinde veya bebek arabasında kötü hava koşullarına maruz kalmaması için kullanabileceğiniz koruyucularla da önlem alabilirsiniz. 

     Özellikle uzun yolculuklarda oto koltuğundaki bebeğinize boyunluk kullanarak rahat bir yolculuk geçirmesini sağlamış olursunuz.

 

Güvenlik Ürünleri 49 ürün bulundu - 1. sayfa
Baby Jem Ahşap Güvenlik Kapısı Ayarlanabilen
166,90 ₺
Chicco Dolap Kilidi
11,75 ₺
Nattou Biobu Vantuzlu Peluş Ayı Baby On Board
19,90 ₺
Baby Jem Bebek Arabası ( Puset ) Yağmurluğu
17,90 ₺
Baby Jem Kapı Stoperi
5,50 ₺
Baby Jem Topraklı Priz Koruyucu 6 Adet
6,90 ₺
Baby Jem Kapak Kilidi
7,90 ₺
Baby Jem Vakumlu Cam Yazısı
4,90 ₺
Baby Jem Emekleme Dizliği
10,50 ₺
Baby Jem Puset Sinekliği
13,50 ₺
Baby Jem Bebek Arabası Tulumu
105,90 ₺
Baby Jem Boyun Koruyucu Pembe
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi