ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

     Gül Suları ve Gül Spreyleri

     Isparta deyince aklımıza ilk olarak gül gelir. Gül deyince de gül suyu. Gül üstüne yazılan onca şiir, gülün güzelliğinin çiçekler içerisinde en çok bilinen olması gülün ifade ettikleri ve duyguların bile gül rengiyle bağdaştırılması boşuna değildir. Gülün eşsiz kokusundan, en güzel renginden elde edilen gül sularının faydası oldukça fazladır. Ancak en bilineni cilde ve saçlara faydasıdır. Cildi temizlemesinin yanı sıra yumuşatma ve doğallığını kazanması için de etkilidir. Pek çok kozmetik ürün içerisinde eklenir gül bu özelliklerinden dolayı.

     Gül suyuyla temizlenen cilt ışıltısını kaybetmez, zamanla doğallığını korur. Düzenli olarak gül suyuyla temizlenen cilt zamanla parlaklık kazanır. Oldukça etkili bir özü olan gül, her cilt tipine de uyumludur. Bu nedenle kozmetik ürünlerinde çoğunlukla kullanılan gül yağı, bu ürünlerin daha etkili olmasını da sağlamaktadır. Gül suyu bazen içerisinde kimyasal madde barındırmadığı için kolonya yerine tercih edilebilir.

     Ayrıca saç bakımı için de pek çok etkisi olan gül suyunun, duş sonrası saçlara uygulanması ile saçın daha sağlıklı görünmesini faydası olduğu da bilinmektedir. Verdiği hoş koku ise cabasıdır.

     Sprey olarak kullanılabilecek gül sularını ise evinize, kıyafetlerinize veya kokusunu almak istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilir, kullandığınız yerin bu hoş kokuya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

     Sayfamızda sizler için sunulan gül sularından faydalanarak bu eşsiz özelliğe sahip olan ürünü kolaylıkla sipariş vererek kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Gül Suları 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Otacı Güllü Su 250 ml
10,90 ₺
Rosense Gül Suyu 250 ml
26,90 ₺
Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu 350 ml
14,90 ₺
Eyüp Sabri Tuncer Gül Suyu 350 ml 2 ADET
29,80 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi