ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

     Göğüs Pedleri

     Bebeğini emziren annelerin büyük sorunlarından biri sütlerinin akmasıdır. Bazı annelerde akan süt miktarı rahatsız edici boyutlarda olabilir. Akan süt fazlası sağılarak bebeğe verilebilir ama özellikle doğumdan sonra annenin ürettiği sütün tamamını bebek tüketemeyebilir. Bebeğin emerken birden ağzını çekmesi de yoğun bir akışı olan sütün annenin kıyafetlerini kirletmesine neden olabilir. 

     Göğüs pedleri annelerin en büyük kurtarıcılarındandır. Çamaşırlarının içerisine kolaylıkla koyabilecekleri göğüs pedleri, akan sütü hazmederek kıyafetin kirlenmesini engeller. Dolayısıyla anne kıyafetini anlık olarak değiştirememesi durumunda oluşabilecek kötü kokuyu da önlemiş olur. 

     Uzun süreli kıyafet değiştirilemeyecek ortamlarda mutlaka kullanılması gereken göğüs pedleri aynı zamanda anne memesinin temiz kalmasını da sağlar. Çantada rahatlıkla taşınabilen ve yer kaplamayan göğüs pedleri, tek kullanımlık olmaları dolayısıyla da kirlendiğinde rahatlıkla değiştirilerek çöpe atılabilir. Bebek çantasına birkaç tane yedek göğüs pedi atarak ihtiyaç duyduğunuzda hızlıca değiştirebilirsiniz. 

     Geceleri göğsünüzde oluşan sızıntıları fark etmeyebilirsiniz. Göğüs pedi kullanarak göğsünüzde oluşan sızıntıları sızdırmadan rahat bir uyku uyuyabilirsiniz.

     Sayfamızda sizler için sunduğumuz çeşitli göğüs pedlerinden ihtiyacınız doğrultusunda tercih ederek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Göğüs Pedleri 7 ürün bulundu - 1. sayfa
40% İndirim
Wee Baby Klasik Göğüs Pedi 40 Adet
44,95 ₺
26,90 ₺
40% İndirim
Wee Baby Klasik Göğüs Pedi 40 lı 3 ADET
134,85 ₺
80,70 ₺
Bebedor Göğüs Pedi 40 lı
19,90 ₺
30% İndirim
Lansinoh Anne Pedi 24 Adet
14,85 ₺
25% İndirim
Lansinoh Ultra İnce Anne Pedi 60 lı
26,90 ₺
Philips Avent Tek Kullanımlık Göğüs Pedi 24'lü
20,70 ₺
Mamajoo Elegant Ultra Emici Göğüs Pedi 60'lı
28,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi