Giyim ve Aksesuarları

     Anne adayı için en tatlı telaş bebek alışverişidir. Bebeği daha dünyaya gelmeden onun için aldığı kıyafetlere bakmak, içini kıpır kıpır eder. Aylarca karnında taşıdığı yavrusunun o kıyafetlerin içerisine gireceği günü hayal ederek yaşar hep. Dolayısıyla her şeyin en iyisini istediği gibi bebeğine seçtiği kıyafet ve aksesuarlarda da aynı hassasiyeti gösterir. Bebeğin içerisinde rahat edeceği, aynı zamanda bebeğin cildine temas ettiğinde onu rahatsız etmeyecek kıyafetler tercih etmek oldukça önemlidir.

     Bebek için en çok kullanılan ürünlerden biri olan badiler, bebeğin cildine direkt olarak temas ettiğinden çok daha önemlidir. Yüzde yüz pamuk veya mümkünse organik olanlar tercih edilmelidir. Aynı şekilde bebeğinize doğumdan hemen sonra giydireceğiniz hastane çıkışları da içeriğinde kimyasal barındırmamalı veya organik hastane çıkışları tercih edilmelidir. Sağlıklı bir bebek için temel şartlardır bunlar. Bunların dışında bebek için kullanılan ayakkabıların ve önlüklerin de rahat edebilecekleri şekilde olması oldukça önemlidir.

     Bebeklerin büyük çoğunluğunda geceleri üstlerini açma sorunu vardır. Bu nedenle anneler bebeklerine uyku tulumu giydirerek soğuk kış aylarında akılları bebeklerinde kalmadan rahat bir uyku çekebilirler. 

     Yukarıda belirttiğimiz tüm ürünler ve bebeğinize ihtiyaç olabilecek pek çok giyim ve aksesuarlar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Giyim ve Aksesuarları 12 ürün bulundu - 1. sayfa
Çungur Bebe Bebek Battaniyesi
18,90 ₺
Wee Baby Prime Silikon Mama Önlüğü 6+ Ay
85,90 ₺
Laila Bambu Silk (Antiallerjik) Bebekler ve Çocuklar İçin İpek Yorgan
199,00 ₺
Baby Jem Tek Kullanımlık Mama Önlüğü
18,90 ₺
Baby Jem Çiçekli Fiyonklu Patik Pembe No 3 (9-12 Ay)
19,90 ₺
Baby Jem Fular Üçgen Önlük
8,90 ₺
Fashy Clogs Ultra Hafif Terlik Model 1 Yeşil
29,90 ₺
Baby Jem Alıştırma Külodu 2 Yaş Tekli
12,90 ₺
Babyjem Pelikan Cepli Mama Önlüğü
21,90 ₺
Baby Jem Bebek Sırt Desteği
16,90 ₺
Mycey Tek Kullanımlık Bebek Önlüğü 10 Adet
10,90 ₺
Mycey Leke Tutmaz Önlük
16,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi