Hamilelik - Gebelik Testleri 

     Nişanlanan bir çifte en çok sorulan soru ne zaman evlenecekleridir. Evlenen bir çifte ise ne zaman çocuk sahibi olacağı sorulur. Bu soruların arkası bitmez. Bu durumda evlenen çiftler aile planlamasına sevk edilir ister istemez. Aileye katılacak yeni üyenin gelişi beklenmeye başlanır sonra. Bu süreç oldukça heyecan vericidir. Anne adayı hemen öğrenmek ister hamile olup olmadığını ve sevincini paylaşmak ister yakınlarıyla. 

     Hamile kalan bir kadına vücudu çeşitli işaretler verir. Ancak her işaretin hamilelikle ilgili olup olmadığını kestirmek zordur. Özellikle ilk hamileliklerde daha da zordur. Yaşadığı her durumu hamilelik sanabilecek anne adayının emin olması için hamilelik testi yapması gerekir. Sağlık kuruluşlarınca kandan alınacak bir örnekle hamilelik kesinleştirilebilir ancak ev ortamında hamileliği öğrenmek için test çubuklarından faydalanmak gerekir. 

     Bazı test çubukları hamileliğin belli bir haftaya gelmesinden sonra sonuç vermektedir. Ancak bazı test çubukları daha erken sürede hamileliği belli edebilmektedir. Net sonuç alamadığımız durumlarda testi yenileyerek merakımızı giderebiliriz. Aldığımız sonuç aynı pozitif olsa bile kan testi veya jinekologlarla görüşerek hamilelik kesinleştirilmelidir. 

     Bu heyecanlı anlarınızı sayfamızdan satın alacağınız gebelik test çubuklarıyla yaşayabilir, anne – baba adaylığınızı ilan etmeden önce sadece beş dakikada sonuç alabileceğiniz hamilelik testleriyle doğrulayabilirsiniz.

 

Gebelik Testleri 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi