Form Destek Ürünleri 

     Kadın, erkek, genç, yaşlı herkesin önemli problemlerinden biridir formda kalmak. Formumuzu korumak için neler yapmayız ki. Yediklerimizden kısarız bazen, bazen de spora başlarız. Bir de meşhur pazartesi diyetleri vardır her hafta başlayıp birkaç gün içerisinde biten. Her seferinde bir azimle başlar, ancak açlığa veya sevdiğimiz yiyeceklere dayanamayıp bozarız diyeti. Başarıyla sonuçlanmış pek fazla diyet yoktur eğer destek ürünlerinden faydalanmadan ve kendimizi aç bırakarak yapmışsak o diyeti. Diyet süresince açlık psikolojisiyle normalde yemediğimiz şeyleri canımız çeker, sanki daha fazla açlık hissederiz. 

     Faydalı bir diyet için iyete başlarken gerekli araştırmalarımızı yapıp sporla desteklersek fayda alabiliriz. Ancak hem aç kalıp hem de spor yapmak aslında bizi çok daha fazla yormakta ve zaman zaman kendimizi halsiz hissetmemize neden olmaktadır. Oysa ki diyete başladığımızda hem tok tutacak hem de yağ yakıcı özelliği olan ürünler kullanarak doğanın bu alanda bizlere sunduğu imkanlardan faydalanabiliriz. Bazı bitkilerde tok tutucu özelliğin yanı sıra yağ yakımına destek olacak bazı bitkiler doğanın mucizeleridir. Bu mucizelerden tek tek toplayıp faydalanmak ise oldukça zordur. 

     Sayfamızda yer alan bitkisel karışım form çayları ve sarımsak çayları gibi çayları tüketerek, yağ seviyesini azaltıcı kapsüller kullanarak veya daha zinde kalmamıza yardımcı olacak vitamin takviyeleri kullanarak kilo verme sürecimizi daha sağlıklı bir şekilde atlatmaya yardımcı olabiliriz.

 

Form Destek Ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
Zade Vital Aspir Yağı 60 Yumuşak Kapsül
85,90 ₺
Solgar Maxi L-Carnitine 500 mg 30 Adet
90,95 ₺
28% İndirim
Solgar Psyllium Husks Fibre 500 mg 200 Kapsül
155,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi