ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Renk Seçimi

Mavi
Yeşil
Sarı
Pembe
Beyaz

     Bebek Emzirme Ürünleri 

     Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra temel ihtiyaçlarının başında gelen beslenme çoğunlukla anne sütü ile sağlanır. Anne sütünün bebeğe kattıkları tartışılmaz. Bebek doğduğu anda emme refleksine sahiptir ve annesi kucağına aldığında emerek karnını doyurmaya başlar. Bebeği emzirmek bebekle anne arasında aynı zamanda duygusal bir bağın oluşmasını da sağlar.  

     Ancak bebek emzirmek anneler açısından bulundukları her ortamda bebeğin memeye kolaylıkla ulaşabileceği şekilde olması gerektiğinden bazı zorluklar yaşatabilir. Annenin kullandığı kıyafetlerin bebek acıktığı zaman zorluk çıkartmadan bebeğin anne sütüne erişebileceği şekilde olması gerekmektedir. Aksi taktirde anne zor durumda kalabilir ve bekleyen bebek te kısa sürede huysuzlanabilir. Kullanabileceğiniz emzirme sütyenleri ile bebeğin anneyle teması kolaylıkla sağlanırken anne de kıyafetlerin içerisinde kullanabileceği rahat bir üründen faydalanmış olur. Eğer anne badi kullanmak istiyorsa emziren anneler için tasarlanan emzirme badilerinden faydalanarak göğüs kısmı açılabilir çıtçıtı ile bebeği rahatlıkla emzirebilirler. 

     Bebeği emzirirken özellikle kalabalık ortamlarda daha rahat bir şekilde hareket etmek için emzirme önlükleri kullanabilirsiniz. Emzirme önlüğünü sadece kafanızdan geçirerek bebeğin karnını doyururken rahat etmesini sağlarsınız. İnce olması dolayısıyla da çantanızda fazla yer kaplamaz ve gittiğiniz her yerde kullanabilirsiniz. 

      Bebeği emziren anne uzun süre bebeğini kucağında tutması gerektiğinden zaman zaman kolunda uyuşmalar hissedebilir. Aynı zamanda bebek te uzun süre aynı pozisyonda kalacağından boynunda rahatsızlık hisseder. Emzirme yastıkları bu konuda hem anne hem de bebeğe ciddi anlamda kolaylık sağlar. Boynunu yaslayabileceği şekilde tasarlanmış olan emzirme yastıklarından kullanarak bebeğin kafasını bıraktığında rahatlıkla sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. 

     Bebeğinizin rahatı için gerekli olan emzirme ürünlerine sayfamızdan erişerek daha rahat bir beslenme süreci yaşayabilirsiniz.

 

Emzirme Ürünleri 8 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebedor Kutulu Silikon Göğüs Koruyucu 2 li
23,30 ₺
Mycey Emzirme Önlüğü
35,90 ₺
Philips Avent SCF152/01 Niplette Emzirme Ucu Çıkarmaya Yardımcı
169,90 ₺
Baby Jem Emzirme Önlüğü Mürdüm
29,90 ₺
Baby Jem Emzirme Sütyeni Siyah 95 Beden
17,50 ₺
Baby Jem Emzirme Yastığı Puanlı
15,90 ₺
Baby Jem Emzirme Yastığı Kalpli
15,90 ₺
Baby Jem Cepli Emzirme Önlüğü Yaprak Gri
29,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi