ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

     Emziren Anne Bakım Ürünleri 

     Anne olduktan sonra tahmin etmediğimiz bazı sağlık sorunları yaşayabiliriz. Bebeğimizin en önemli ihtiyacı olan beslenmenin anne sütüyle sağlandığı zamanlarda cildimizdeki hassasiyet nedeniyle zaman zaman göğüs ucunda çatlama,  sızlama veya meme ucunun olmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Sütümüz olmasına rağmen bebeği emzirmek anneler için eziyet haline gelebilir.

     Her kadının bünyesi farklıdır ve kimi kadın emzirmede hiçbir problem yaşamazken kimi kadın meme ucunun olmaması sorunundan  dolayı sütü olmasına rağmen bebeğini emzirmekte zorlanır veya hiç emziremez. Kullanacağınız emzirme kalkanları bu problemi yaşayanların sorunlarına en önemli çözümü sunar. Bebeğin anne memesi alıyor gibi hissetmesini sağlayan göğüs kalkanları bebekle anne arasındaki bağın kopmamasına da en büyük etmendir. Uzmanların söylediği kadarıyla annesini emen bebek sadece beslenmez, aynı zamanda özgüvene de sahip olur. Bu nedenle bebekle annenin temasının uzun sürmesi bebek açısından oldukça önemlidir.  

     Göğüs ucundaki çatlak ve sızlamalar ise annenin doğumdan sonraki dönemlerinde emzirirken acı çekmesine neden olabilir. Kanamaya kadar gidebilen bu problem zaten zor dönemler yaşayan yeni annenin daha çok eziyet çekmesine neden olacaktır. Hamileliğin sonlarına doğru kullanımına başlanabilecek emzirme kremleri ile bu soruna erken tedbir alabilir, doğumdan sonra da kullanımına devam ederek rahat bir emzirme süreci yaşayabilirsiniz. İçeriği tamamen doğal kremler tercih ederek bebek emmeden önce temizlemeye gerek kalmadan emzirmeye başlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin krem dolayısıyla kimyasala mağruz kalıp kalmadığı endişesi de yaşamazsınız.

     Farmasanal olarak annelere pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da destek oluyor ve internetten kolaylıkla sipariş verebilecekleri emzirme kremi ve göğüs kalkanı çeşitlerini ziyaretçilerimize sunuyoruz.

 

Emziren Anne Bakımı 15 ürün bulundu - 1. sayfa
Philips Avent Emzirme Kalkanı 2 li
108,00 ₺
Philips Avent Emzirme Bölgesi Korumaya Yardımcı 2`li Standart
49,80 ₺
15% İndirim
Mustela Nursing Comfort Balm 30 ml Göğüs Ucu Kremi
69,90 ₺
59,40 ₺
15% İndirim
Mustela Nursing Comfort Balm 10 ml Göğüs Ucu Kremi
43,90 ₺
37,30 ₺
Wee Baby Emzirme Bölgesi Koruyucu Silikon 2 li
10,90 ₺
Mycey Emzirme Kalkanı 2li Seti
38,90 ₺
Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti 2'Li
54,90 ₺
Chicco Göğüs Kalkanı 2 Li
27,92 ₺
Chicco Yeni Emziren Anne Kalkanı 2 li
37,60 ₺
29% İndirim
Lansinoh Lanolin Krem 40 ml
62,85 ₺
Chicco Doğal Kauçuk Emzirme Bölgesi Korumaya Yardımcı 2'li Küçük
25,50 ₺
Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu
21,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi