ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

     Emziren Anne Bakım Ürünleri 

     Anne olduktan sonra tahmin etmediğimiz bazı sağlık sorunları yaşayabiliriz. Bebeğimizin en önemli ihtiyacı olan beslenmenin anne sütüyle sağlandığı zamanlarda cildimizdeki hassasiyet nedeniyle zaman zaman göğüs ucunda çatlama,  sızlama veya meme ucunun olmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Sütümüz olmasına rağmen bebeği emzirmek anneler için eziyet haline gelebilir.

     Her kadının bünyesi farklıdır ve kimi kadın emzirmede hiçbir problem yaşamazken kimi kadın meme ucunun olmaması sorunundan  dolayı sütü olmasına rağmen bebeğini emzirmekte zorlanır veya hiç emziremez. Kullanacağınız emzirme kalkanları bu problemi yaşayanların sorunlarına en önemli çözümü sunar. Bebeğin anne memesi alıyor gibi hissetmesini sağlayan göğüs kalkanları bebekle anne arasındaki bağın kopmamasına da en büyük etmendir. Uzmanların söylediği kadarıyla annesini emen bebek sadece beslenmez, aynı zamanda özgüvene de sahip olur. Bu nedenle bebekle annenin temasının uzun sürmesi bebek açısından oldukça önemlidir.  

     Göğüs ucundaki çatlak ve sızlamalar ise annenin doğumdan sonraki dönemlerinde emzirirken acı çekmesine neden olabilir. Kanamaya kadar gidebilen bu problem zaten zor dönemler yaşayan yeni annenin daha çok eziyet çekmesine neden olacaktır. Hamileliğin sonlarına doğru kullanımına başlanabilecek emzirme kremleri ile bu soruna erken tedbir alabilir, doğumdan sonra da kullanımına devam ederek rahat bir emzirme süreci yaşayabilirsiniz. İçeriği tamamen doğal kremler tercih ederek bebek emmeden önce temizlemeye gerek kalmadan emzirmeye başlayabilirsiniz. Böylece bebeğinizin krem dolayısıyla kimyasala mağruz kalıp kalmadığı endişesi de yaşamazsınız.

     Farmasanal olarak annelere pek çok konuda olduğu gibi bu konuda da destek oluyor ve internetten kolaylıkla sipariş verebilecekleri emzirme kremi ve göğüs kalkanı çeşitlerini ziyaretçilerimize sunuyoruz.

 

Emziren Anne Bakımı 12 ürün bulundu - 1. sayfa
Lanomere Lanolin Göğüs Ucu Kremi 10 gr
15,90 ₺
8% İndirim
Mustela Nursing Comfort Balm 30 ml Göğüs Ucu Kremi
139,90 ₺
128,10 ₺
Wee Baby Silikon Göğüs Koruyucu 2 li
15,90 ₺
Mycey Emzirme Kalkanı 2li Seti
64,90 ₺
14% İndirim
Lansinoh Lanolin Krem 10 ml
53,85 ₺
Philips Avent Emzirme Kalkanı 2 li
108,00 ₺
Philips Avent Göğüs Ucu Koruyucu 15 mm Küçük Boy 2'li
69,90 ₺
Philips Avent Göğüs Ucu Koruyucu 21 mm Orta Boy 2'li
69,90 ₺
14% İndirim
Lansinoh Lanolin Krem 40 ml
92,85 ₺
Mamajoo Göğüs Kalkanı Seti 2'Li
54,90 ₺
Mamajoo Göğüs Ucu Koruyucu Seti & Saklama Kutusu
21,90 ₺
Mustela Nursing Comfort Balm 10 ml Göğüs Ucu Kremi
29,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi