El ve Tırnak Bakımı

     Ellerimiz gün içerisinde en çok aktif organlarımızın başında gelir. Günlük hayatımızın işleyişi için pek çok şeyi ellerimizle yaparız. Mesela ev işleri ve bulaşıklar ellerimizle toplanır. Biriyle tanıştığımızda da elimizle tokalaşırız. Bilgisayarda yazı yazarken de ellerimizi kullanırız. 

     Bu kadar önemli bir noktada olan ellerimizin bakımını da aynı oranda önem vererek yapmalıyız.  Ellerimizde oluşan tahribat hoş görünümü engeller. Sürekli nemli kalması gereken ellerin, sık sık yıkandığı da göze alındığında uygulanan el bakım kremlerinin önemi bir kat daha artmaktadır. E vitaminine ihtiyaç duyan ellerimize bu vitamini nemlendirme ürünleri ile uygulamalıyız. Özellikle soğuk ve kuru havalarda daha da çabuk yıpranan ellere günlük olarak uygulayacağımız el bakım kremlerinin nemlendirme ve onarma özelliklerinin yoğun olması gerekmektedir. El bakım kremleri uygulandığında yağlı bir his bırakmamalı, cildin çabuk emerek nem seviyesini yükseltmesine yardımcı olmalıdır. 

     El bakımıyla beraber ellerin yanı sıra tırnaklar da bu bakıma dahil edilmelidir. Beslenme ile orantılı olarak oluşan tırnak yapısına gerekli bakımlar yapılmazsa kırılmasına engel olamayız. Tırnak balsamları ile daha kuvvetli ve daha sağlıklı bir tırnak yapısına sahip olabiliriz.

     İceriğindeki farklı özlerle cildinize uyumlu olan el bakım kremini tercih edebilir, hoş kokuları ile bakım yaparken aynı zamanda güzel bir kokuya da sahip olabilirsiniz. Dilerseniz günümüz teknolojisiyle kullanımı günlük yaşama uydurulan ve çeşitli aromalarla kokusu daha hoş hale getirilen vazelinlerden de faydalanarak daha yoğun bir nemlendirme ve bakım uygulayabilirsiniz. 

     Sayfamızda yer alan farklı içeriklerdeki el bakım kremlerinden kolaylıkla sipariş verebilir, günlük bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

El ve Tırnak Bakımı 36 ürün bulundu - 1. sayfa
Neutrogena El Kremi 75 ml Parfümsüz
21,90 ₺
Neutrogena Parfümlü El Kremi 75 ml
13,45 ₺
Neutrogena Besleyici Bakım Kremi 300 ml Yeni Ambalaj
32,50 ₺
Sıhhat Beyaz Vazelin 100 ml
20,90 ₺
Sıhhat Gül Kokulu Vazelin 100 ml
20,90 ₺
32% İndirim
Sebamed El ve Tırnak Balsamı 75 ml
20,30 ₺
Nivea Krem 75 gr
15,90 ₺
Lapitak El Bakım Kremi 60 ml
9,90 ₺
Nivea Nemlendirici El Bakım Kremi Zeytinyağlı 100 ml + Koruyucu Balmumu 100 ml
19,20 ₺
Neutrogena Norveç Formülü El ve Tırnak Bakım Kremi 75 ml
21,90 ₺
Neutrogena Hızlı Emilen El Kremi 75 ml
21,90 ₺
Neutrogena Hydro Boost Jel El Kremi 75 ml
15,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi