ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

 

     El Ayak Tırnak Ürünleri

     Bakımlı eller ve bakımlı ayaklara sahip olmak isteriz. Ama sandığımız kadar kolay olmayabilir ellerimizin ve ayaklarımızın bakımı. Sıradan bakım ürünlerine ilave olarak ekstra bakım gerektiren bazı can sıkıcı durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda el, ayak ve tırnak bakım ürünlerine başvururuz.

     Mesela ayak bakımı. Ayaklar gün içerisinde, özellikle çalışan kişilersek sürekli ayakkabıların içinde dururlar. Dolayısıyla da nasır, siil, ayak kokusu gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Kullanacağımız çeşitli ayak bakım ürünleriyle bu problemin giderilmesine yardımcı olabiliriz.

     Ayaklardaki siiler için kullanılabilecek siil kalemleri ile bu sorun ortadan kalkarken, nasır giderici törpü veya ayak tabanları ile de nasır tedavisi sağlanabilir. Ayrıca ayak kokusu için de kullanılabilecek koku önleyici sprey, pudra veya kremlerden faydalanarak ta ayakkabının içerisinden ayaklarınızı korkmadan çıkartabilir, ayak kokusu kabusu yaşamazsınız.  Böylece kusursuz bir ayak bakımı yapmış olursunuz.

     Bakımlı ellerin ilk şartlarından biri de bakımlı tırnaklardır. Törpülenmiş ve temiz tırnaklar, elleri olduğundan çok daha şık gösterir. Ancak evde manikür yapabilmeniz için bir manikür makasına ve törpüye ihtiyacınız olacaktır. Manikür makasları ve törpüler, manikür güzellik merkezinde yapılsa dahi steril olması çok önemli olduğundan mümkün olduğunca kişiye özel olmalıdır. Manikürden sonra tırnaklarınıza uygulayabileceğiniz tırnak cilaları ile tırnaklarınızın kırılmadan daha uzun süre dayanmasını sağlar ve bu işlem ile de el ve tırnak bakımınızı tamamlamış olursunuz.

     Kusursuz el ve ayaklara sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm el ayak ve tırnak bakım ürünlerine sayfamızdan sahip olabilirsiniz.

 

El Ayak Tırnak Ürünleri 74 ürün bulundu - 1. sayfa
20% İndirim
Tuba Nasır Yakısı 5 Küçük 2 Orta Boy Flaster
15,00 ₺
11,90 ₺
20% İndirim
Urgo Halluks Valgus Bunyon Koruyucu
29,90 ₺
23,90 ₺
14% İndirim
Lapitak Ayak Kokusu Kremi 60 ml
16,90 ₺
14,50 ₺
Wartner Tırnak Jeli 7 ml
39,90 ₺
Foot Doctor Jel Topuk Pedi 1 Çift
14,50 ₺
Urgo Çıt Çıt Tırnak Makası
14,90 ₺
Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi 150 ml
18,50 ₺
Scholl Elektronik Tırnak Bakım Seti
79,90 ₺
Urgo Tırnak Makası
7,90 ₺
Vello Büyük Boy Tırnak Makası
9,90 ₺
Fe Tırnak Pensi
35,90 ₺
Trim Safir Törpü Et İtici Hediyeli
5,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi