ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

 

     El Ayak Tırnak Ürünleri

     Bakımlı eller ve bakımlı ayaklara sahip olmak isteriz. Ama sandığımız kadar kolay olmayabilir ellerimizin ve ayaklarımızın bakımı. Sıradan bakım ürünlerine ilave olarak ekstra bakım gerektiren bazı can sıkıcı durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda el, ayak ve tırnak bakım ürünlerine başvururuz.

     Mesela ayak bakımı. Ayaklar gün içerisinde, özellikle çalışan kişilersek sürekli ayakkabıların içinde dururlar. Dolayısıyla da nasır, siil, ayak kokusu gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Kullanacağımız çeşitli ayak bakım ürünleriyle bu problemin giderilmesine yardımcı olabiliriz.

     Ayaklardaki siiler için kullanılabilecek siil kalemleri ile bu sorun ortadan kalkarken, nasır giderici törpü veya ayak tabanları ile de nasır tedavisi sağlanabilir. Ayrıca ayak kokusu için de kullanılabilecek koku önleyici sprey, pudra veya kremlerden faydalanarak ta ayakkabının içerisinden ayaklarınızı korkmadan çıkartabilir, ayak kokusu kabusu yaşamazsınız.  Böylece kusursuz bir ayak bakımı yapmış olursunuz.

     Bakımlı ellerin ilk şartlarından biri de bakımlı tırnaklardır. Törpülenmiş ve temiz tırnaklar, elleri olduğundan çok daha şık gösterir. Ancak evde manikür yapabilmeniz için bir manikür makasına ve törpüye ihtiyacınız olacaktır. Manikür makasları ve törpüler, manikür güzellik merkezinde yapılsa dahi steril olması çok önemli olduğundan mümkün olduğunca kişiye özel olmalıdır. Manikürden sonra tırnaklarınıza uygulayabileceğiniz tırnak cilaları ile tırnaklarınızın kırılmadan daha uzun süre dayanmasını sağlar ve bu işlem ile de el ve tırnak bakımınızı tamamlamış olursunuz.

     Kusursuz el ve ayaklara sahip olmak için ihtiyacınız olan tüm el ayak ve tırnak bakım ürünlerine sayfamızdan sahip olabilirsiniz.

 

El Ayak Tırnak Ürünleri 43 ürün bulundu - 1. sayfa
31% İndirim
Lapitak Ayak Kokusu Kremi 60 ml
22,90 ₺
15,75 ₺
20% İndirim
Tuba Nasır Yakısı 5 Küçük 2 Orta Boy Flaster
15,00 ₺
11,90 ₺
17% İndirim
Lapitak Ayak Kokusu Seti
39,90 ₺
32,90 ₺
Fe Renkli Kağıt Tırnak Törpüsü
4,35 ₺
Fe Tırnak Törpüsü Küçük
5,90 ₺
Foot Doctor Jel Topuk Pedi 1 Çift
14,50 ₺
Scholl Elektronik Tırnak Bakım Seti
79,90 ₺
Trim Tekli Küçük Boy Törpü
4,50 ₺
Trim Totally Together Mini Manikür Seti
20,90 ₺
Trim 2li Siyah Kağıt Törpü Safir Törpü Hediyeli
7,90 ₺
Fe Profesyonel Renkli Yan Uçlu Cımbız
4,45 ₺
Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi 150 ml
18,50 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18
Seydişehir / KONYA

0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi