Spor ve Egzersiz Ürünleri

     Egzersiz yaparak zinde kalmak, vücudumuzun enerjik kalmasını sağlamak ve sıkılaşmak oldukça önemlidir. Genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin egzersiz yapmaya ihtiyacı vardır. Özellikle belli bir yaştan sonra deforme olmaya başlayan vücudumuzu daha sağlıklı ve sıkı bir görünüme kavuşturmak için düzenli egzersiz yapılması oldukça önemlidir. Bazı sağlık sorunları dolayısıyla da egzersiz öneren doktorlar, hastalıklı bölgenin sağlığına kavuşması için bazı hareketler vererek hastanın bunları düzenli uygulamasını tavsiye etmektedir.

     Egzersiz ve spor için spor salonlarında oldukça teknolojik ve bölgesel incelmeyi sağlayacak aletler mevcuttur. Bu salonlardan hocalar eşliğinde vücudumuzun şekillenmesi, kilo verme gibi önemli konulardan fayda sağlayabiliriz. Ancak bu tür ortamlarda ortak kullanılan çalışma ortamı, özellikle vücudun yere temas ile yapılan hareketlerinde pek te sağlıklı değildir. Özel olarak kullanabileceğimiz egzersiz bantlarını yanımızda taşıyarak bu tür hareketleri rahatlıkla uygulayabilir, kendi spor topumuzu kullanarak herhangi bir endişe duymadan egzersiz hareketlerini yapabiliriz.

     Ayrıca evde egzersiz yaparken kullanabileceğimiz egzersiz bantları, daha rahat hareket etmenizi sağlar. Egzersiz topları ise yapılması zor olan bazı hareketleri daha kolay yapmamıza olanak tanır. Bu nedenle evde düzenli egzersiz yapacaklar için bir egzersiz bandı ve egzersiz topu tutmaları oldukça önemlidir.

     Farmasanal güvencesi ile çeşitli renklerde sunulan egzersiz bandı ve egzersiz toplarından faydalanarak tercihinize uygun olanı kolayca üye olup sipariş verebilirsiniz.

 

Egzersiz Ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
Red Plus Stres ( Egzersiz) Topu
16,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Mavi
20,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Sarı
20,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Yeşil
20,90 ₺
Voit Pilates Bandı
24,90 ₺
Voit Atlama İpi
29,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Sepete Eklendi