Spor ve Egzersiz Ürünleri

     Egzersiz yaparak zinde kalmak, vücudumuzun enerjik kalmasını sağlamak ve sıkılaşmak oldukça önemlidir. Genç, yaşlı, kadın, erkek herkesin egzersiz yapmaya ihtiyacı vardır. Özellikle belli bir yaştan sonra deforme olmaya başlayan vücudumuzu daha sağlıklı ve sıkı bir görünüme kavuşturmak için düzenli egzersiz yapılması oldukça önemlidir.

     Egzersiz ve spor için spor salonlarında oldukça teknolojik ve bölgesel incelmeyi sağlayacak aletler mevcuttur. Bu salonlardan hocalar eşliğinde vücudumuzun şekillenmesi, kilo verme gibi önemli konulardan fayda sağlayabiliriz. Ancak bu tür ortamlarda ortak kullanılan çalışma ortamı, özellikle vücudun yere temas ile yapılan hareketlerinde pek te sağlıklı değildir. Özel olarak kullanabileceğimiz egzersiz bantlarını yanımızda taşıyarak bu tür hareketleri rahatlıkla uygulayabilir, kendi spor topumuzu kullanarak herhangi bir endişe duymadan egzersiz hareketlerini yapabiliriz.

     Ayrıca evde egzersiz yaparken kullanabileceğimiz egzersiz bantları, daha rahat hareket etmenizi sağlar. Egzersiz topları ise yapılması zor olan bazı hareketleri daha kolay yapmamıza olanak tanır. Bu nedenle evde düzenli egzersiz yapacaklar için bir egzersiz bandı ve egzersiz topu tutmaları oldukça önemlidir.

     Farmasanal güvencesi ile çeşitli renklerde sunulan egzersiz bandı ve egzersiz toplarından faydalanarak tercihinize uygun olanı kolayca üye olup sipariş verebilirsiniz.

 

Egzersiz Ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
RedPlus Stres Egzersiz Topu Mavi (Orta)
49,90 ₺
RedPlus Stres Egzersiz Topu Kırmızı (Sert)
49,90 ₺
RedPlus Stres Egzersiz Topu Yeşil (Yumuşak)
49,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Mavi
59,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Sarı
59,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Yeşil
59,90 ₺
Voit Pilates Bandı Sarı
24,90 ₺
Redplus Thera Bant (Egzersiz Bandı) Kırmızı
59,90 ₺
Voit Pilates Bandı Siyah
24,90 ₺
Voit Atlama İpi
29,90 ₺
Voit Pilates Bandı Gri
24,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi