Diş Protez Ürünleri

     Bazen bakımını ihmal etmemizden, bazen de bazı sağlık sorunları dolayısıyla dişlerimizi kaybedebiliriz. Bu durum bizi zoraki olarak diş protezi kullanmaya itebilir. Protez dişler, gerçek diş yerine kullanılabilen yapay dişleri ifade etmektedir.

     Diş protezine karar verildiği noktada diş doktoru tarafından ağız yapısına uygun olarak protez dişler tasarlanarak kullanıcıya özel uygulanır.  Ancak çıkarılabilir protez dişler, düzgün bir şekilde yapıştırılmadığında yeme içme esnasında kayma yaparak damağın zedelenmesine neden olabilir. Kullanılan diş protezi yapıştırıcılarının önemi bu nedenle oldukça önemlidir.

     Protez diş kullananların en büyük korkusu yeme içme esnasında protezin kayarak yediklerinin diş aralarına kaçmasıdır. Kaliteli bir diş protezi yapıştırıcısıyla bu sorun kabus olmaktan çıkar. En sert gıdaları bile korkmadan yemenize imkan tanıyan diş protezi yapıştırıcıları, çekinmeden beslenmenize olanak tanır.

     Yaşın ilerlemesi ile gerçek dişlerde de bir takım tahribatlar oluşabilir. Protez dişler kuvvetli bir protez diş yapıştırıcı kullanarak bazen de gerçek dişle yenilemeyecek sertlikteki gıdaları rahatlıkla tüketmenize imkan tanıyabilir.

     Protez diş kullanımında dikkat edilecek bir diğer konu da dişin bakımıdır. Uzun süreli kullanıma uygun olan protez dişler ağız gibi direkt olarak mikropları vücudumuza alabileceğimiz bir bölgede kullanıldığından ağızdan çıkarıldığında protez dişler için hazırlanan tabletlerden faydalanarak temizlenmelidir.

     Sayfamızda yer alan protez diş yapıştırıcı, diş yapıştırmaya yardımcı kremler ve protez diş temizleyici tabletler gibi ürün çeşitlerinden faydalanarak protez diş kullanım ve bakımının her aşamasında ihtiyaç duyacağınız ürünlere erişebilirsiniz.

 

Diş protez Ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
40% İndirim
Corega Süper Protez Yapıştırıcı Tatsız Krem 40 ml
69,95 ₺
41,85 ₺
19% İndirim
Corega Yastık Konforu Yapıştırıcı Krem 40 gr
56,95 ₺
45,85 ₺
19% İndirim
Corega Diş Protezi Beyazlatıcı Temizlemeye Yardımcı 30 Tablet
56,95 ₺
45,85 ₺
19% İndirim
Corega Maximum Kontrol Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 40 gr
56,95 ₺
45,85 ₺
18% İndirim
Corega Super Diş Protezi Yapıştırmaya Yardımcı Krem 40 gr
51,50 ₺
41,85 ₺
18% İndirim
Corega Diş Protezi Temizlemeye Yardımcı 30 Tablet
51,50 ₺
41,85 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi