ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Renk Seçimi

 

     Diş İpleri

     Bazen sadece dişlerimizi fırçalamak yetmez. Ne kadar etkili bir diş macunu kullanırsak kullanalım diş arasına kaçan parçacıkları temizlemediğimiz müddetçe dişlerimizde bakteri oluşumu ve diş çürümesine kadar ilerleyen sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabiliriz. Çürüyen dişin ağrısı bir yana, dişin çekilmesi durumunda oluşan boşluk ta hem kullanım açısından, hem görünüş açısından hem de diğer dişlerin sağlığı açısından risk faktörü teşkil eder. 

     Detaylı bir diş bakımı için, özellikle diş yapısı sık olan kişilerin diş ipi kullanması şarttır. Dişlerin uzun süre sağlıklı kalmaları için diş ipi kullanımına özen gösterilmesi gerekmektedir. Sağlıksız diş etleri, diş kaybını  en önemli faktörüdür. Düzenli diş ipi kullanımı diş eti sağlığı açısından da oldukça faydalıdır. Dolayısıyla sağlıklı dişlere sahip olma olasılığınız da artar.

     Çocuklarımıza genellikle diş fırçalama alışkanlığı kazandırmaya çalışırız. Ancak diş sağlığını uzun vadeli korumak için diş ipi kullanımı alışkanlığı da kazandırmalıdır. 

     Hassas diş ve diş etleri için tasarlanan diş iplerinden faydalanarak diş plağını temizleyebilir, düzenli kullanarak yeni diş plağı oluşumunu engelleyebilirsiniz.

     Diş fırçasının değmediği noktalardaki temizliği yapmanızı sağlayan diş iplerini sadece dişin arasında bir şey kaldığında değil, günlük diş temizliğine ilave olarak kullanmak önemlidir.

     Diş bakımınızı tamamlayacak diş iplerine sayfamızdan kolaylıkla erişebilir ve diğer diş bakım ürünleriyle beraber dilediğini zaman tedarik edebilirsiniz.

 

Diş İpleri 23 ürün bulundu - 1. sayfa
Sensodyne Gentle Tape Naneli Diş İpi 30m
8,90 ₺
Oral-B EssentialFloss Naneli Diş İpi 50 m
15,90 ₺
Oral-B Satın Tabe Naneli Diş İpi 25 m
15,90 ₺
Elgydium Clinic Florürlü Diş İpi 35 m.
19,90 ₺
Oral B Super Floss Diş İpi
14,90 ₺
Mis İp Kürdanlı Diş İpi 32 Adet
6,90 ₺
Mis İp Kürdanlı Diş İpi 50 Adet
9,90 ₺
Colgate Total Diş İpi 50 metre
14,90 ₺
Oral-B Superfloss Diş İpi 50 Adet
10,90 ₺
Oral-B Clinic Line Hassas Dişler Diş İpi 25 m
17,50 ₺
Elgydium Clinic Klorheksidinli Diş İpi 50 m.
19,90 ₺
Elgydium Clinic Klorheksidinli Siyah Diş İpi 50 m.
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi