Dil Temizleyiciler

     Dilimizin üzerinde pek çok ölü hücre ve bakteri bulunur. Diş fırçası ile yapılan ağız temizliği ile bazen bu bakteriler dilimizde kalabilir. Ancak özel bir bakım yaparak dil üzerinde oluşan bu bakterilerin temizlenmelerini sağlayabiliriz. 

     Diş fırçalama sonrasında uygulayabileceğiniz dil temizleyiciler, dilinizin temizlenmesini ve dolayısıyla karşılaştığınız ağız kokusu sorununun çözülmesine yardımcı olurken dildeki kalıntıları da kökünden temizlemektedir.

     Uygulaması oldukça basit olan dil temizleyicileri kolaylıkla kullanabilir. Sadece küçük birkaç dokunuş yapmanız yeterlidir. Diş fırçanızın yanında muhafaza edebileceğiniz dil temizleyicilerin temizliği de oldukça pratiktir. 

     Dil temizleyiciler özellikle ağız kokusu şikayeti yaşayanlar için oldukça önemli bir temizleme aracıdır. Ancak diş fırçalama işlemi sonrasında uygulayarak ağız kokusunu önlemek büyük olasılıkla başarılı şekilde sonuçlanır. Uygulaması oldukça basit olan dil temizleyiciler, sadece birkaç saniyede yavaşça uygulanarak etkili bir çözüm sunar.

     Sayfamızda yer alan dil temizleyicilerden sipariş ederek bu ürünü deneyebilir ve tecrube sahibi olabilirsiniz.

 

Dil Temizleyiciler 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Curaprox CTC 201 Dil Temizleme Aracı
25,50 ₺
Curaprox CTC 203 Dil Temizleme Aracı
18,50 ₺
Curaprox CTC 202 Dil Temizleme Aracı
11,50 ₺
10% İndirim
Tepe Tongue Cleaner Dil Temizleyici
44,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi