Işıl Işıl Bir Cilt İçin Önce Cilt Sağlığı

     Cildimiz bizi yansıtan en önemli yerimizdir. Hepimiz ışıl ışıl bir cilde sahip olmak isteriz. Bunun kaynağı ise önce cildin temiz olması, sonra nemlenmiş bir cilde sahip olmaktan geçer. Ancak hava şartları, yaşa bağlı faktörler, çeşitli sağlık sorunları gibi nedenlerden dolayı cildimiz zaman zaman yoğun bir bakıma ihtiyaç duyabilir. Cildimizi paketleyip saklama gibi bir imkanımızın olmadığı için bu şartlara mağruz kalan cildin eski enerjisini kazanması için bir takım özel bakımlar uygulamamız gerekebilir.

     Bu bakımların başında yukarıda da belirttiğimiz gibi öncelikle temiz ve nemlenmiş bir cilt gelir. Ancak bu her zaman için sandığımız kadar kolay olmayabilir. Kullandığımız ürünler, cilt tipimizi desteklemeli ve cildimizdeki nemi hapsedebilmelidir. Sıradan ürünler ise bu ihtiyacımıza yanıt vermeyebilir.

     Nemlendime işleminin başında cildinize uygulayabileceğiniz serumlar gelmektedir. Bu serumlar cildinize hızlı bir şekilde nüfus ederek çok daha kısa sürede etkilerini göstermeye yardımcı olur. Aynı zamanda doktor kontrolünde kullanabileceğiniz bir takım haplar da cildinizin daha sağlıklı görünmesine ve cildinizde oluşan bazı deformasyonların tedavisinde etkilidir.

     Sayfamızda yer alan cilt bakımınızı destekleyici ürünlerle ışıl ışıl bir cilde sahip olmak sandığınızdan da kolay olacak.

 

Cilt Ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Solgar Coenzyme Q-10 100 mg 60 Softjel
174,50 ₺
16% İndirim
Solgar Coenzyme Q-10 200 mg 30 Softjel
195,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi