Tiryakisine Organik Çaylar

     Çay dünyanın her yerinde çeşitli şekillere tüketilen sıcak, soğuk gibi çeşitleriyle her mevsime hitap eden, yörelere göre içeriği de değişebilen, doğduğumuz andan itibaren içeriğindeki bitkisine göre her yaşta tüketebileceğimiz içeceklerin başında gelir. İngilizlerin meşhur beş çayları, Türklerinse siyah çaysız yapamadıkları kahvaltıları vardır. Kış aylarında çeşitli kış çayları, bitki çayları, meyve çayları tüketerek bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirebilir, vücudumuzun ihtiyacı olan ve kış aylarıyla beraber eksikliğini hissettiğimiz vitaminlere takviyede bulunabilir, yaz aylarında ise soğuk çaylar tüketerek yazın rehavetini üzerimizden atabiliriz.

     Çayların en önemlilerinden olan rezene ve ada çaylarının pek çok farklı alanda faydaları vardır. Ancak en bilinen özellikleri gaz sorunları ve antioksidan bakımından zengin olmalarıdır. Bebeklerin gaz problemine yardımcı olacak rezene çayları, annelere de süt yapıcı etkidedir. Antioksidan bakımından zengin olan adaçayı soğuk havalarda sık tüketilerek bağışıklık sisteminizi güçlendirmenize yardımcı olur.

     Alanında profosyonel işler yapan ve ürün garantisi veren firmaların titizlikle, en verimli, en cömert topraklardan hazırladıkları organik çayları sizin adınıza araştırdık ve sayfamızdan kolaylıkla sipariş verebilmenizi sağladık. Farmasanal güvencesi ile organik rezene ve adaçayını tedarik ederek hem kendiniz hem de bebeğiniz gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.

 

Çaylar 7 ürün bulundu - 1. sayfa
Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25 x 12 gr
12,90 ₺
Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25 Li 6 ADET
77,40 ₺
Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25 Li 12 ADET
154,80 ₺
Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25 Li 3 ADET
38,70 ₺
Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25 Li 4 ADET
51,60 ₺
Karali Premium Demlik Poşet Siyah Çay 25 Li 10 ADET
129,00 ₺
Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 160 lı
31,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi