Buhar Makinaları

     Havaların soğumasıyla birlikte havadaki nem seviyesi düşer. Özellikle denizden, barajlardan uzak şehir merkezlerinde nem düşüşü ciddi anlamda kendini hissettirir. Öyle ki cildimizde de bu kuruluğu hissederiz. Kuruluğu hissettiğimiz bir başka duyumuz ise burun ve boğaz kuruluğudur. Hatta zaman zaman nefes alışverişinde zorluk çeker, özellikle geceleri uyurken bu sorun uykularımızı kaçırır. Biz yetişkinler yaşarken bu sorunu bebeklerimizin, çocuklarımızın yaşamaları da kaçınılmazdır. Burun temizlemeyi henüz bilmeyen miniklerimiz kuru hava dolayısıyla sık sık uyanır, rahatsız olurlar. Bu durumlarda ortamın nemli kalmasını sağlamamız gerekebilir.

     Denizi veya gölleri yakınımıza taşıyamayacağımıza göre hava nemlendirme cihazlarından faydalanarak özellikle geceleri daha rahat bir nefes alışverişi sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra cildimizdeki kurulukta da azalma söz konusu olabilir.

     Sıcak buhar makineleri kullanarak içerisine koyduğumuz suyun cihazın çalıştığı sürece ortama buhar vermesini sağlayarak nemi koruyabiliriz. Soğuk buhar makinelerinde de aynı işlem uygulanır ancak içerisinde sıcak su barındırmazlar. Bu nedenle soğuk buhar makineleri, çocuklu ortamlarda tercih edilebilir. Ancak gerekli güvenlik önlemleri alınarak sıcak buhar makinelerinin de çocuklu ortamlarda tercih edilmesi sağlanabilir.

     Sayfamızda yer alan onlarca çeşit sıcak buhar makinelerisoğuk buhar makineleri  sayesinde kış aylarında rahat bir nefes alacaksınız.

 

Buhar Makinaları 1 ürün bulundu - 1. sayfa
Nimomed Ultrasonik Soğuk Buhar Makinası
144,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi