ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Ay aralığı

0-6 ay
6-12 ay
12 ay ve üzeri

      Rahatlatıcı Etkili Bitkisel Çaylar

     Yeni doğan bebeklerinin anne karnından dünyaya alışma aşamasında en büyük problemlerinden bir tanesi de henüz yeni gelişmeye başlayan sindirim sistemleriyle mücadele etmeleridir. Bebeklerin anlamsız yere ağlamalarının, karnının tok ve altının temiz olmasına rağmen huysuz olmalarının nedenlerinin başında gaz sancıları gelir. Gaz oluşumunun nedeni, bebeğinizin doğumundan iki yaşına kadar gelişimi devam eden sindirim sisteminin anne sütü veya biberon mamalarında gaz oluşumuna neden olacak etmenlerin olmasından kaynaklanabilir.

     Bebeğinizin ciddi anlamda huzursuz olmasına neden olan gaz sorunu, kolik sancılarına ve hem bebeğin gelişimine olumsuz etki ederken uykusunu bölerek gecelerinizin uykusuz geçmesine neden olur. Uykusu sık sık bölünen bebeğinizin gelişimi de olumsuz etkilenir.

     Anne sütü alan bebeğiniz annenin yediği içtiği her şeyden etkilenir ve annenin gaz yapıcı gıdalar tüketmesinden dolayı bebeğe de yansıyabilir. Ayrıca bebeğinizin rahatlaması ve güzel bir gece geçirmesi için faydalanabileceğiniz bitki çayları, hem annenin hem de bebeğin huzurlu olmasına yardımcı olur.

     Hem bebeğin hem annenin içebileceği rezene çayı, gaz probleminin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda anne sütü oluşumu için de faydalıdır. Papatya çayı, meyve çayları, gece çayları, karışık bitki çayları rahatlatıcı etkisiyle hem bebek hem de annenin kullanımına uygundur. Özellikle lohusalık döneminde rahatlama ihtiyacı olan anne, papatya ve rezene çayı tüketebilir, daha kaliteli bir uyku için gece çayları veya karışık bitki çayları tüketebilir.

 

Bitkisel Çaylar 4 ürün bulundu - 1. sayfa
20% İndirim
Humana Kimyonlu Rezene Çayı 200 gr
45,00 ₺
35,95 ₺
Hipp Organik Rezene Çayı 5.4 gr
17,85 ₺
18% İndirim
Humana İyi Geceler Bitki Çayı 200 gr
45,00 ₺
36,45 ₺
Hipp Organik Rezene Çayı 5.4 gr 3 ADET
53,55 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cd 153400 Sk No 18 Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi