Bit ve Sirke Ürünleri

     Çocukluğumuza döndüğümüzde hepimizin bitlenmeyle ilgili bir hikayesi vardır mutlaka. Kimimiz yan sıradaki arkadaşımızdan, kimimiz komşu çocuğundan bit kapmışızdır yada sınıfımızdaki herkes bitlenmiştir de biz kıl payıyla atlatmışızdır bitlenmeyi.

     Bit ve sirkeler özellikle kalabalık ortamlara giren çocuklarımızın baş belalarıdır. Deriden kan emerek beslenirler ve yumurtalarını bırakarak hızla çoğalırlar. Saçlarda veya vücudu  çeşitli bölgelerinde görünen bitler, hızlı bir şekilde yayılması nedeniyle acilen çözülmesi gereken bir sorundur.

     Bir nedenden dolayı bitlenmişsek bir an önce bu sorundan kurtulmanın çarelerini ararız. Aklımıza ilk gelen soru, bitlerden nasıl kurtulacağımdır.

     Son derece bulaşıcı olan bitler, şiddetli bir kaşıntı yaparlar. Kafa ve ensede kaşıntı yapan bitler uykularımızı kaçıracak derecede kaşıntı ve dolayısıyla da huzursuzluğa neden olur. Genellikle ilk çözümü ise bit şampuanları veya bit spreyleridir. Bit şampuanları ve spreyleri bit ve sirkenin yok olmasına yardımcı olur. Bit şampuanlarıyla yıkandıktan sonra bit spreyleri saçlara eşit olacak şekilde sıkılarak uygulanmalıdır. 

     Mevcut bit ve sirkelerden arınmanın yanı sıra bit yumurtalarını da temizleyen bit şampuanları, birkaç gün gibi kısa bir sürede bit be sirkelerden arınmaya yardımcı olur. 

     Çocuklarınızda da güvenle uygulayabileceğiniz bit şampuanları, kullanma talimatlarına uygun olarak ve düzenli kullanımda yeniden bit oluşumunu da engeller. 

     Sayfamızda yer alan bit şampuanları ve bit spreylerinden sipariş vererek bitlenme sorununuza en kolay tedaviyi uygulayabilirsiniz.

 

 

Bit ve Sirke Ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
25% İndirim
Paranit Anti Bit Spreyi 100 ml
107,90 ₺
79,85 ₺
26% İndirim
Paranit Bit Sampuani 100 ml
94,90 ₺
69,90 ₺
44% İndirim
Parasil Bit Ve Sirkeler İçin Sprey 100 ml
24,90 ₺
Parasil Bit Ve Sirkeler İçin Şampuan 200 ml
15,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi