ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Renk Seçimi

Mavi
Yeşil
Kırmızı
Pembe
Kahverengi
Lacivert

 

     Tüm Aileniz İçin Ateş Ölçerler

     Bazı hastalıklar kendini ateşle belli ederler. Ateşlenme söz konusu ise ateşin kontrol altında tutulması ile hastalık ta bir nebze kontrol altında tutulmuş sayılabilir. Özellikle bebek ve çocuklarımızda sık karşılaşılan bir durum olan ateşlenme, kontrol altında tutulmazsa havale geçirmeye kadar ilerleyebilir. Mesela virüs kapan bebeğiniz ateşlenir, diş çıkaran bebeğiniz ateşlenir, okulda mikrop kapan çocuğunuz ateşlenir. Yetişkinlerde ateşlenme daha kolay atlatılırken hastalığını rahat bir şekilde ifade edemeyen çocuğunuzun ateşlenmesi daha da zor atlatılır.

     Bu durumda ateş ölçüm cihazları devreye girerek ateşin derecesi konusunda sizi bilgilendirebilir, hastalığını ifade edemeyen çocuklarınızın hastalıklarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ateş derecesi ölçmek için kullanabileceğiniz bu cihazlar da farklı şekillerde gruplanır. Bazı cihazlar koltuk altı gibi ölçülebilir bölgelerden ateşi ölçerken bazı cihazlar ise sadece bebeğinizin alnına yaklaştırarak yani temazsız olarak ateş derecesi konusunda bilgi verir.

     Özellikle hareketli çocuklarda kullanabileceğiniz temazsız ateş ölçerler, dijital ateş ölçerlere göre daha hızlı sonuç verir. Dijital ateş ölçerlede cihazın bir süre vücudun ateşi hissettirebileceği bir bölgede durması gerekmektedir. Uzun süreli kullanımın önemli olduğu ateş ölçerleri tercih ederken kalitesini de dikkate almanız oldukça önemlidir.

     Sayfamızda dijital ateş ölçer ve temazsız ateş ölçer seçeneklerinden kullanımınıza uygun olanları tercih ederek, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Ateş Ölçerler 27 ürün bulundu - 1. sayfa
30% İndirim
Omron Gentle Temp 720 Alından Ateş Ölçer
215,00 ₺
149,90 ₺
Brother Max 3 lü Ateşölçer
136,85 ₺
NimoMed PC868 Temassız Kızılötesi Derece
89,90 ₺
Elite Digital Derece
7,90 ₺
Wee Baby Dijital Termometre
11,90 ₺
Wee Baby Sevimli Hayvanlar Dijital Termometre
18,90 ₺
Beurer FT 60 Alından Ateş Ölçer
65,60 ₺
Chicco My Touch Kızılötesi Alın Termometresi
85,75 ₺
Chicco Easy Touch Plus Kızılötesi Termometre
115,80 ₺
Nimomed Dijtal Derece
4,90 ₺
Plusmed Plusscan Dijital Temazsız Derece
93,90 ₺
Visiofocus Temassız Ateşölçer
139,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi