Tüm Aileniz İçin Ateş Ölçerler

     Bazı hastalıklar kendini ateşle belli ederler. Ateşlenme söz konusu ise ateşin kontrol altında tutulması ile hastalık ta bir nebze kontrol altında tutulmuş sayılabilir. Özellikle bebek ve çocuklarımızda sık karşılaşılan bir durum olan ateşlenme, kontrol altında tutulmazsa havale geçirmeye kadar ilerleyebilir. Mesela virüs kapan bebeğiniz ateşlenir, diş çıkaran bebeğiniz ateşlenir, okulda mikrop kapan çocuğunuz ateşlenir. Yetişkinlerde ateşlenme daha kolay atlatılırken hastalığını rahat bir şekilde ifade edemeyen çocuğunuzun ateşlenmesi daha da zor atlatılır.

     Bu durumda ateş ölçüm cihazları devreye girerek ateşin derecesi konusunda sizi bilgilendirebilir, hastalığını ifade edemeyen çocuklarınızın hastalıklarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ateş derecesi ölçmek için kullanabileceğiniz bu cihazlar da farklı şekillerde gruplanır. Bazı cihazlar koltuk altı gibi ölçülebilir bölgelerden ateşi ölçerken bazı cihazlar ise sadece bebeğinizin alnına yaklaştırarak yani temazsız olarak ateş derecesi konusunda bilgi verir.

     Özellikle hareketli çocuklarda kullanabileceğiniz temazsız ateş ölçerler, dijital ateş ölçerlere göre daha hızlı sonuç verir. Dijital ateş ölçerlede cihazın bir süre vücudun ateşi hissettirebileceği bir bölgede durması gerekmektedir. Uzun süreli kullanımın önemli olduğu ateş ölçerleri tercih ederken kalitesini de dikkate almanız oldukça önemlidir.

     Sayfamızda dijital ateş ölçer ve temazsız ateş ölçer seçeneklerinden kullanımınıza uygun olanları tercih ederek, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Ateş Ölçerler 0 ürün bulundu - 1. sayfa
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi