Araç Gereçler

     Bebek doğduktan sonra pek çok farklı alanda ihtiyacı oluşur. Sizinle beraber yaşamaya başlayan ve daha doğduğu gün sadece ağlayarak ihtiyaçlarını iletebilen bu varlığın konforu ve rahatı için aynı zamanda bazı ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için gerekenleri önceden tahmin edemeyebilirsiniz bazen. 

     Örneğin odada uyur vaziyette bıraktığınız bebeğinizin uyanıp yatağından düşmemesi için sürekli kontrol etmeniz gerekebilir.  Kullanacağınız bebek telsizleri bebeğin odasına girmeden uyanıp uyanmadığını kontrol etmenizi sağlar. 

     Sizin için çok doğal olan yemek yeme işlemi bebeğinizin ek gıdaya başlaması ile birlikte bir kabusa dönüşebilir. Sizinle aynı masada yemek yemesi gelişimi açısından önemli olan bebeğinizin sandalyede tek başına oturması mümkün olmayacağı için özel üretilen mama sandalyelerinden faydalanabilirsiniz. 

     Belli bir yaştan sonra başlayan tuvalet eğitimi de oldukça önemlidir. Bebeğin tek başına  rahatlıkla kullanabileceği aynı zamanda eğlenceli hale getirecek müzikli lazımlıklar bu konuda en büyük kolaylık olacak.

     Tabi bir de annelerin dışarı çıkarkenki yoğun hazırlıkları var. Dışarı çıkarken bebeğin hiçbir ihtiyacının atlanmaması gerekir ve bu durum yanınıza pek çok eşya almanızı gerektirir. Kullanabileceğiniz bebek çantaları işinizi ciddi anlamda rahatlatır.

     Bebeğinizle ilgili daha pek çok araç ve gereci sayfamızda bularak kolaylıkla sipariş etme avantajından faydalanabilirsiniz.

 

Araç ve Gereçler 18 ürün bulundu - 1. sayfa
Wee Manuel Süt Pompası Tirle
31,50 ₺
Kraft 1303 Bebek Bakım Çantası Mavi Gri
119,00 ₺
Baby Jem Pratik Seyahat Yatağı
149,90 ₺
Babyjem Lüks Klozet Adaptörü
33,90 ₺
Baby jem Katlı Toz Mama Kabı
24,90 ₺
Funtosee Bebek/Çocuk Odası Dekorasyon Seti Sualtı Dünyası
119,45 ₺
Yummigo Taşınabilir Sandalye Yükselticisi Kırmızı
91,50 ₺
Yummigo Taşınabilir Sandalye Yükselticisi Mavi
91,50 ₺
Baby Jem Oto Yan Cam Güneşliği Makaralı 2 Adet
39,90 ₺
Baby Jem Atılabilir Klozet Örtüsü
11,90 ₺
Baby jem Kepçe Kulak Önleyici Uyku Bandı
31,90 ₺
Mamajoo 5 İşlevli Dijital Kurutmalı Buhar Sterilizörü
544,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi