Ağız Yarası Ürünleri

     Bazı insanlar diğerlerine göre daha hassastır. Sıcak yediği bir yiyecekten, acı bir yiyecekten, aşırı tuzlu gıdalardan veya stres gibi fiziksel olmayan nedenlerden çabuk etkilenir ve ağzında yaralar oluşabilir. Aft adı da verilen bu yaralar, ağız gibi aktif ve nemli bir ogranda kısa sürede iyileşemeyebilir. Dokunulduğunda yakan ve can acıtan bu yaralar, tedavi edilmezse kendiliğinden iyileşme süreci uzun sürebilir. Ayrıca ağız dışına taştığında rahatsız edici bir görünüme de neden olabilir.

     İyileşme sürecini hızlandırmak için kullanabileceğiniz ağız yara spreyleri ve ağız yara bantları bu bölgenin steril kalmasını sağlar. 

     Bebek ve çocukların ağızlarında oluşan pamukçuklar da annelerin endişelenmesine neden olur. Ancak bu sorundan kurtulmak, sandığınız kadar zor değildir. Bebek ve çocuklarda da kullanılabilecek ağız yara spreyleri, pamukçuk tedavisini hızlı bir şekilde iyileşmesine destek olur. 

     Yine ağızda çıkan yaraların yani aftların tedavisinde etkili olan karadutu her mevsimde bulmak kolay değildir. Faydası saymakla bitmeyen karadut ağız yaralarının tedavisinde de oldukça etkilidir. Ancak mevsiminden sonra karadut şerbeti tüketerek bu mucize besinden faydalanmış olursunuz.

     Tedaviye başladıktan sonra düzenli olarak pansuman yapıp ağız yaralarından kısa sürede kurtulmak mümkündür. Bunun için üretilen ağız yaraları pansumanlarından faydalanabilirsiniz.

     Sayfamızda sizler için sunduğumuz ağız yarası spreyleri, kremleri, pansuman bantları ve karadut şerbeti ile bu probleminizden hızlı bir şekilde kurtulmanıza destek oluyoruz.

 

Ağız Yarası Ürünleri 4 ürün bulundu - 1. sayfa
Besvita Diş Bakım Jeli 25 ml
29,90 ₺
Besvita Diş Bakım Jeli 25 ml 2 ADET
59,80 ₺
Dr Carob Urmu Karadut Şurubu 100 cc
39,90 ₺
10% İndirim
Hünnap Karadut Ekstresi 50 ml
20,70 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Kızılcalar Mah. Ahmet Yesevi Cd No 4/A Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
Bu site AKUPLE e-ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sepete Eklendi