Şeker Ölçüm Ürünleri

     Diyabet hastalığı yani bildiğimiz adıyla şeker hastalığı, pankreasın kan şekerini düzenlemek için salgıladığı hormonlardan biri olan insilün'ü salgılayamaması veya salgılamasına rağmen işlevini yerine getirmemesi sonucu oluşan bir sağlık problemidir. Bu durumda vücuttaki hücreler zarar görerek zamanla diğer organlarda da hastalık oluşmasına neden oluşturabilir. Teşhis edildikten sonra kontrol altında tutulması şarttır. Aksi taktirde pek çok sağlık problemine davetiye çıkartabilir. Kandaki şeker ölçümü kontrol altında tutularak bu problem büyük ölçüde kontrol edilebilir.

     Ancak her zaman sağlık kuruluşlarına giderek kan değerlerini ölçtürmek çoğu zaman mümkün değildir. Örneğin bir diyabet hastasının örneğin her akşam yemeğinden sonra insilün değerini ölçtürmesi gerekebilir ve bu durum zaman zaman imkansızdır. Ancak kullanabileceğiniz bir takım dijital şeker ölçüm cihazları ile oturduğunuz yerden hızlı bir şekilde ölçüm gerçekleştirebilirsiniz.

     Gelişen teknolojinin sunduğu bu imkanlardan faydalanmak elimizdeyken en önemli konuların başında gelen sağlığımızı da teknoloji sayesinde kontrolümüzde tutabiliriz. Dijital şeker ölçüm cihazları, bu teknolojiye en güzel örneklerin başında gelir. Uygulaması da bir o kadar kolay olan şeker ölçüm cihazları, birkaç dakika içerisinde sizlere sonuç verirken tedbir alıp almamanız konusunda da bilgilenmenizi sağlar.

     Sayfamızda yer alan pek çok farklı marka şeker ölçüm cihazları ile ölçümlerinizi kolaylıkla yapabilir, ihtiyacınıza göre sunduğumuz çeşitlerden istediğinizi kullanabilirsiniz.

 

Şeker Ölçüm Ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
GlucoSure Plus Şeker Ölçüm Cihazı
21,60 ₺
GlucoSure Plus Şeker Ölçüm 50 Test Strip
17,28 ₺
Ebsensor Şeker Ölçüm Cihazı
21,60 ₺
Ebsensor Kan Şeker Ölçüm Stiribi 50 Adet
17,28 ₺
Plus Med Şeker Ölçümü Test Stribi 50 Adet
19,50 ₺
Accu Chek Active Şeker Ölçüm Cihazı
82,55 ₺
Accu Chek Active Şeker Ölçüm Strip 50 Adet
34,20 ₺
Accu Chek Performa Nano Strip 50 lik Stick
39,90 ₺
Accu Chek Performa Nano Şeker Ölçüm Cihazı
119,90 ₺
Plus Med Fast-Test Şeker Ölçüm Cihazı
24,00 ₺
Plus Med Fast-Test Şeker Ölçüm Stribi
19,00 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi