ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

Beden aralığı

Small
Medium
Large
X-Large
XX-LARGE
XSmall
Sağ
Sol

Numara Seçimi

35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45

 

     Ağrılardan Kurtarmaya Yardımcı Ortapedik Ürünler

     Vücudumuzdaki kemikler, eklemler, kaslar, kirişler ve sinirler kısacası hareket etmemizi sağlayan bölgelerimizin sağlığını korumak bir nevi hareket özgürlüğüdür. Bu bölgelerimizde yaşayabileceğimiz sağlık sorunları günlük yaşantımızı direkt olarak etkileyerek zorluk çekmemize neden olur. Özellikle masa başı iş yapanlar, fiziksel kuvvet gerektiren işler yapanlar ve uzun süre aynı pozisyonda kalarak iş yapmak zorunda kalanlarda sıklıkla bu sorunlar yaşanır. Karşılaştıktan sonra giderilmesi zaman alan bu rahatsızlıkları daha karşılaşmadan alacağımız tedbirlerle en aza indirgeyebiliriz.

     Ortamımızı ergonomik yapmak ilk kuralımız olmalıdır. Örneğin uzun süre ayakta durmamızı gerektiren bir mesleğimiz varsa ortopedik ayakkabılar tercih ederek yaşanabilecek rahatsızlıklara karşı önlemimizi alabiliriz. Aynı zamanda topuk dikeni rahatsızlığı olanların da kullanabilecekleri ortopedik tabanlıklarla ayakta durmayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Bel fıtığı olmuşsak belimize baskı getirmeyecek korseler tercih ederek bu bölgenin hareketsiz ve sıcak kalmasını sağlamak ta alınacak tedbirlerdendir. Sporcuysak ve el ve ayak bileğimizi sıklıkla kullanıyorsak bu bölgelerimiz en çok dikkat etmemiz gereken yerlerdir ve çeşitli el ve ayak bileklikleri kullanarak zaman zaman oluşabilecek eklem ağrılarını hafifletebiliriz. Masa başında çok zaman geçiriyorsak oturma simitleri ile vücudumuza aşırı yük binmesini engelleyebiliriz. Boyun bölgesinde ağrılar yaşayanlar, visko yastıklar kullanarak geceleri boyunlarına yük binmesini engelleyebilirler.

     Sağlığın yanı sıra kullanabileceğimiz bazı ürünler görsel olarak ta hoş görünmemizi sağlayabilir. Örneğin vücudumuzda kilo verme veya benzer bir durumdan kaynaklı sarkmalar söz konusu ise toparlayıcı korseler kullanarak kıyafetlerimimizin daha düzgün görünmelerini sağlayabiliriz.

     Tüm bu ürünlere farmasanal güvencesi ile erişebilir, uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Ortopedik Ürünler 76 ürün bulundu - 1. sayfa
Artımed Oturma Simidi
44,90 ₺
Foot Doctor Parmak Arası Makara 1 Adet
13,50 ₺
Orthobg Örme Ayak Bilekliği ( Medium )
39,50 ₺
Soft Life Boyun Destek Yastığı
59,90 ₺
OrthoBG Ligament ve Patella Destekli Örme Dizlik Medium
39,80 ₺
Red Plus Patella Açık Dizlik Neopren Unisize
54,90 ₺
OrthoBG Lumbosacral Çelik Balenli Korse
38,50 ₺
Ds Sağlık Deve Tüyü Bel Korsesi
15,50 ₺
OrthoBG Ligament ve Patella Destekli Örme Dizlik XXLarge
39,80 ₺
Red Plus Hallux Walgus Gece Ateli Sağ ve Sol
52,90 ₺
Red Plus Epikondilit Bandajı Unisize
15,90 ₺
Red Plus Patella Destekli Örme Dirseklik
49,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi