ÜRÜN FİLTRELEME

Sleepy Anne ve Bebek Ürünleri

 

Her bebek sağlıklı bir gelişimi hak eder. Buna zemin hazırlamak içinse görev annelere düşer. Anneleri bebek bakımında dikkat edeceği üç temel kural vardır; karnı tok mu, gazını çıkardı mı, alt temiz mi. Bebeğin ilk etapta beklentileri bunlarla sınırlıdır. Bu üç önemli konunun belki ikisine yardımcı olamayız ama Sleepy bebek bezleri ile bebeğinizin huzurlu bir şekilde uyumasına yardımcı olabiliriz. Türkiye'nin saf su ile dokunan ilk ve tek bebek bezi Sleepy, bebeklerinizin ıslaklığı hissetmesini engellemeye yardımcı yüzeyi ile huzurlu bir gece geçirmesine destek olur.

 

Yenidoğan grubu olarak adlandırabileceğimiz 0 - 3 kg ağırlığındaki bebekler için özel olarak üretilen Sleepy Newborn bebek bezleri bebeğinize oldukça hassas bir dokunuş sağlar. Hassas ciltlere özel olarak tasarlanan Sleepy Newborn ekstra bir yumuşalık ve dokudadır. Yeni doğan bebeklerde daha dikkatli olunması gereken bir süreç söz konusudur. Nazik ciltlerine dokunan her şey bebeklerinizin ciltlerini tahriş edebilir. Sleepy Newborn yumuşak dokusuyla yenidoğan bebeklerinizde de güvenle kullanmanız için üretilmektedir.

 

Sleepy bir bebek bezinden daha fazlasını sunmayı hedefleyerek kısa sürede pek çok kullanıcıya ulaşmıştır. Mesela hava akışı sağlayan esnek kanatları, bebeğiniz hareket ettikçe bezin kaymaması için gerekli esnekliği göstermeyi hedefler. Ergonomik 3'lü cırtlar, birden fazla kere açılıp kapanmak içindir. Renklendirici içermeyen iç yüzey, Sleepy bezleri güvenle kullanmanız içindir. Yüzeyindeki bebek losyonu, hoş kokunun yanı sıra ekstra bir yumuşaklık sağlamak içindir. 

 

Sleepy bebek bezlerinde gururla bahsettiğimiz bir özellik, saf suyla dokunmuş olmasıdır. Saf suyla dokunmak ise Sleepy bebek bezlerine ekstra bir yumuşaklık katar. Sleepy bebek bezlerinde bebeğinizin kilosuna göre farklı boyutlar vardır. Satın alırken bebeğinizin gelişimini dikkate alarak ve paketler üzerindeki çizelgelerden faydalanarak 1, 2, 3, 4 ve 5 numara Sleepy bebek bezlerinden ihtiyacınıza uygun olanı tespit edebilirsiniz. Bu boylarda değişen bezlerin ebatı, değişmeyen ise üzerindeki çiş göstergesidir. 

 

Sleepy bezlerin haricinde sadece annelerin değil, pek çok bayanın günlük kullanımda tercih ettiği ıslak mendillerle de bilinir. Özellikle makyaj temizliğinde sıklıkla tercih edilen Sleepy ıslak mendiller doğal olması, içerisinde paraben ve alkol barındırmaması ile hem bebek temizliğinde hemde bayanların günlük kullanımlarında oldukça uygun olarak üretilmiştir. Tüm Sleepy ürünlerine sayfamızdan kolayca ve ziyaretçilere sunduğumuz uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Sleepy ürünleri 6 ürün bulundu - 1. sayfa
Sleepy Yenidoğan 0-3 Kg Newborn 40 lı Bebek Bezi No 1
17,90 ₺
Sleepy Mini 3-6 Kg No 2 50 li Bebek Bezi Islak Havlu Hediyeli
17,90 ₺
Sleepy Midi 4-9 Kg No 3 Bebek Bezi 38 li
17,90 ₺
Sleepy Maxi 8-18 Kg No 4 Bebek Bezi 33 lü
17,90 ₺
Sleepy X Large 16+ Kg No 6 Bebek Bezi 21 li
17,90 ₺
Sleepy Junior 12-25 Kg No 5 Bebek Bezi 26 lı
17,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi