ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Pembe

Sebamed Parfümler ve Kolonyalar

Cildiniz için en güzel seçim, sağlıklı olanı seçmekle başlar, bu koltuk altınız olsa dahi. Oldukça hassas olan koltuk altı bölgemiz, eğer gerekli bakımı yapmazsak bizlere beklediğimiz sonuçları vermez. Bakımı sağlamaksa ancak cildimize bizim kadar iyi bakacak ürünleri seçmekle mümkündür. Sebamed, koruyucu trisoft etkisi ile kötü vücut kokusunu ve terlemeyi engellemeye yardımcı olur.

Sebamed, tarihi oldukça eskilere dayanan ve üretiminin saflığı nedeniyle başta sabun olmak üzere cildimizle temas eden pek çok alanda ürün çeşidi bulunan güvenilir markalardandır. Ürünlerinin başında Sebamed saf sabunlar olmak üzere bebek bakımı veya kişisel bakım yer almaktadır. Pek bu güvenilirliği cildinizde ve yoğun olarak uygulama yaptığınız bölgelerde tercih etmek istemez misiniz?

Sebamed deodorant, deo sprey ve roll-onlar, günlük olarak kullanımınıza uygun saflıkta üretilmiştir. Vücudumuzun özellikle yaz aylarında karşılaştığı terleme sonucu oluşan kötü kokuların çözümlenmesine destek olur. Temiz ve fresh bir koku, hepimizi olduğumuzdan daha iyi hissettirmeye yardımcı olur. Ancak kalitesiz deodorant ve roll-onlar ter kokusuyla birleştiğinde aksine daha kötü bir koku meydana çıkar. Yaz ayları gibi terlemenin arttığı dönemlerde bu durum bizi istemediğimiz kokularla mücadele etmek zorunda bırakabilir. Sebamed saflığı, doğallığı ve güvenilirliği ile sizi zor durumlara sokmadan temiz kokmanıza destek olur.

Sebamed, kişisel bakım ürün grubunda farklı cilt tipleri için seçenekler yer almaktadır. Sebamed deodorant, bilyalı roll-on ve deo blossom gibi ürünlerden ihtiyacınıza yanıt vereni tercih edebilir ve gün boyu koruma için destek alabilirsiniz. 

Güzel ve temiz bir koku, kendimizi çok daha iyi hissetmemizi sağlar. Mesela iş yerinizde, dolmuşa bindiğinizde veya misafirliklerde ortama girdiğiniz anda eğer terlemişseniz çevrenize nasıl bir rahatsızlık vereceğinizi düşünün. Her ne kadar günlük olarak duş alsakta, terin bakterilerle buluşması sonrasında ister istemez ter kokusu oluşur. Sebamed deodorant veya roll-on'u duştan hemen sonra uyguladığınızda ter oluşumunun azalmasına ve terleme sonucu oluşan kötü kokunun hapsolmasına destek olursunuz.

 

Sebamed Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Bebeklerimiz ne kadar saf doğal ve masumdur. Onlara gelecek en ufak bir zararı kabul edemeyiz. Her şey mükemmel olmalıdır onlar için. Bu yüzden onlar adına yaptığımız seçimlerde oldukça hassas davranırız. Sadece bebekler için değil, henüz dünyaya gelmeden karnımızdayken başlar onlar adına yaptığımız güzellikler. Sebamed anneler ve bebekleri için doğal yollarla sağlanan pek çok güzellik sunar. 

 

Saf sabun dediğimizde aklımıza ilk gelen markalardan olan Sebamed sabun, doğal içeriği ile bebeklerde güvenle kullanılabilir. Sebamed sabunları özellikle hassas ve alerjik cilde sahip olanlar tercih edebilir. İçerisinde cilde zararlı herhangi bir kimyasal bulunmayan Sebamed sabunlar, alkalid içermez.

 

Sebamed saflığını, Sebamed güneş kremleri ile güneşin cildinize vereceği zararlı ışınlardan korunmak için kullanabilirsiniz. Yaz aylarının gelmesi ile hayallerimizi süsleyen tatillere bir adım daha yaklaşırız. Ancak önümüzde bizleri bekleyen bir tehdit vardır; güneş ışınları. Kendimizi ve bebeklerimizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için Sebamed güneş kremlerinden yardım alabiliriz. Bebekler için özel olarak üretilen Sebamed bebek güneş kremi, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeden üstün koruma sağlamaya yardımcı olur.

 

Bebekler için eğlenceli banyolar önce gözlerinin yanmaması ile başlar. Banyo köpükleri bebeğinizi heyecanlandırır ama banyo sonrası eğlencenizi sürdürebilmeniz için güvenilir ürünler tercih etmeniz gerekir. Sebamed bebek şampuanları saflık ve doğallığı bir arada sunar. Dilerseniz Sebamed banyo köpüklerinden faydalanarak bebeğinizi temizlerken bir yandan da bembeyaz köpükleri çocuklarınız için oyun haline getirebilirsiniz.

 

Sebamed temizliğin ve sağlığın her aşamasında farklı çözümleri ile koruma hedefliyor. Bu yüzden Sebamed bebek losyonları, Sebamed pişik kremleri, Sebamed bebekler için yüz kremleri gibi ürünleri üretirken saflığını koruyor. Annelerin içleri rahat etsin, bebekler sağlıklarını korusun diye tüm Sebamed ürünleri tüm doğallığıyla sizlerle buluşuyor.

Sebamed ürünleri 75 ürün bulundu - 1. sayfa
40% İndirim
Sebamed Baby Yenidoğan Şampuan 250 ml
39,90 ₺
23,70 ₺
35% İndirim
Sebamed Baby Şampuan 150 ml
30,90 ₺
19,90 ₺
35% İndirim
Sebamed Dudak Kremi SPF 30
16,90 ₺
10,90 ₺
33% İndirim
Sebamed Likid 200 ml
34,30 ₺
22,90 ₺
32% İndirim
Sebamed Baby Nemlendirmeye Yardımcı Yüz ve Vücut Losyonu 200 ml
40,90 ₺
27,50 ₺
32% İndirim
Sebamed Bebek Şampuanı 500 ml
54,90 ₺
37,30 ₺
32% İndirim
Sebamed Baby Soft Cream 200 gr Ekstra Yumuşak
51,90 ₺
34,90 ₺
32% İndirim
Sebamed Healing Pişik Önlemeye Yardımcı Krem 50 ml
19,90 ₺
13,50 ₺
30% İndirim
Sebamed Güneş Losyonu 50 Faktör 150 ml
85,90 ₺
59,90 ₺
30% İndirim
Sebamed Likid 1000 ml
99,90 ₺
69,90 ₺
29% İndirim
Sebamed Baby Healing Cream Pişik Kremi 100ml
34,90 ₺
24,70 ₺
29% İndirim
Sebamed Güneş Kremi 50 Faktör 75 ml
74,90 ₺
52,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi