ÜRÜN FİLTRELEME

Nivea Parfümler ve Kolonyalar

Kişisel bakımda ve cilt bakımında uluslararası bir marka: Nivea. Tüketicilerin ihtiyaçlarını analiz ederek en yenilikçi çözümleri sunan Nivea, sunduğu yeni ürünleri ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun şekilde üretimini sürdürmektedir. 130 yıllık cilt bakim deneyimi olan ve dünyanın en modern araştırma şirketleri arasında yerini alan kuruluşlarla çalışan Nivea, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünleri ile varlığını sürdürmektedir.

Kadın erkek her cinsiyet ve yaş grubuna hitap eden ürünlerinin başında bb kremler, deodorantlar, balsamlar gelmektedir. Gününüzün daha temiz ve fresh geçmesini sağlamaya destek olan Nivea ürünleri ile kendinizi daha zinde hissetmek mümkün. 

Bebekler için hassas bakım şampuanlarından yoğun bakım kremlerine, temizleme mendillerinden bebek yağlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi vardır. Duş keyfiniz Nivea ile çok daha eğlenceli bir hale gelebilir. Her cilt tipine göre geliştirilen duş şampuanları ve duş sonrası kullanılabilecek deodorantlarla kendinizi uzun süre duştan yeni çıkmış gibi hissetmenize yardımcı olur. Cilt bakım ürünleri günlük kullanıma özel olmanın yanı sıra bölgesel sorunları da gidermeye destek olması amacıyla üretilmiştir.

Yoğun bir günün ardından bayanlar için makyaj temizleme tam bir eziyettir. Nivea cilt bakım ürünleri ile daha eğlenceli ve daha sağlıklı bir şekle büründürmeye yardımcı olmak ise elimizdedir. Sadece makyaj değil, sabahları saç şekillendirmekte oldukça zor ve yoran bir işlemdir. Kullanım amacınıza uygun Nivea saç spreyleri ve Nivea saç köpükleri ile daha kısa sürede daha güzel sonuçlar almaya yardımcı olabilirsiniz.

Kişisel bakım önemlidir. Günlük bakımınızda kullanabileceğiniz Nivea ürünleri ile bakımlı görünmek ise çok kolay. Kuru havalarda erkek kadın hepimizin dudaklarında çatlama sorunu olabilir. Gidermek ise Nivea dudak kremleri, balmları ve lip  butterler çok da zor değil. Ayrıca her cilt tipine uyumlu tercih edilebilecek bb kremler ile de daha fresh bir görünüme sahip olmaya yardımcı olabilirsiniz.

Nivea Anne ve Bebek Ürünleri

 

Çocukluk yıllarımıza döndüğümüzde hepimiz koyu mavi renkli bir Nivea krem kutusu hatırlarız mutlaka. Bazen iğne kutusu olarak bazen de ihtiyaç doğrultusunda şekillenen. Annelerimiz atmaya kıyamazlardı ve evlerimizin bir eşyası oluverirdi bir anda. O günden bugüne Niveada pek çok şey değişti. Her geçen gün yeni bir ürün ile karşımıza çıkan Nivea, tüketicilerden ilham alarak ihtiyaçları çerçevesinde yenilikçi çözümler sunuyor. 130 yıllık deneyimi ile Nivea, geçmişten günümüze uzun bir yolculuğa sahip. Öyle ki sadece bizler değil, annelerimiz ve hatta ananelerimiz bir Nivea ürünü kullanmıştır mutlaka.

 

Bu deneyimi bebeklerinizin bakımında kullanmak ister misiniz? Nivea anne ve bebek ürünleri ile annelerin bebeklerin yanlarında. Bebeklerinize en güzel banyo keyfini yaşatmayı hedefleyerek ürettiği Nivea bebek şampuanları, bebeklerin hem saçları hem de vücutlarında kullanım için uygundur. Herhangi bir şekilde boya içermeyen Nivea bebek şampuanları, günlük olarak bakımı yapılan bebekler için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Bebeklerinizin banyo keyfini tamamlayıcı Nivea ürünleri ile bakımı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Banyo sonrası uygulayacağınız Nivea bebek yağları veya Nivea bebek losyonları yumuşacık bir cilde sahip olmalarına yardımcıdır. Ayrıca bebeklerinizin kuruyan veya tahriş olan cildine gerekli bakımı sağlamak için de Nivea bebek yağları ve bebek losyonlarını kullanabilirsiniz.

 

Bebek temizliğinde kullanabileceğiniz Nivea cilt temizleme mendilleri, kremli veya hassas ciltlere özel olarak farklı şekillerde üretilmiştir. Alerjik reaksiyona yatkın bebekler için Nivea hassas ciltler için ıslak mendillerden, kuru cilde sahip bebekler için de Nivea kremli mendillerden yardım alabilirsiniz.

 

Bebeklerim genel bakımı için başvuracağınız bir diğer ürün ise Nivea bebek bakım kremidir. Doğal içeriği ile bebeklerinizin genel bakımının her aşamasında kullanabileceğiniz Nivea bakım kremleri, uzun süre etkisini devam ettirir. 

 

Nivea Cilt Bakım Ürünleri

 

"Çünkü en değerli giysimiz cildimiz" sloganıyla yola çıkan Nivea, bu günkü başarısını senelerin verdiği tecrübesine ve cildimize verdiği değer ile müşterilerinden aldığı memnuniyete borçludur. Bugün bir Nivea ürününü kullanmayan yoktur, deodorantı, kremi, yüz temizleme jeli ve daha pek çok alanda sunduğu ürünlerle hayatımıza girmeyi başaran önemli markalardandır. Nivea, belli ürünlerle çıktığı bu yola, zaman içerisinde ihtiyaçlar ve çevrenin de yönlendirmesiyle beraber ürün yelpazesini genişleterek günümüzde de pek çok yeni ürüne öncülük etmektedir. İsminin verdiği güçle, piyasaya sunduğu yeni ürünler güvenle tedarik edilerek gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. 

 

Niveanın piyasaya öncülük ettiği ürünlerin başında yaşlanma karşıtı anti-aging ürünler gelmektedir. Bu ürünler Nivea güvencesi ile seneler içerisinde kendini yenilemiş ve daha fazla ihtiyaca karşılık verecek düzeye ulaştırılması hedeflenmiştir. Nivea Q10 adı ile bildiğimiz anti-aging ürünler başta göz çevresi, dudak kenarı gibi alanlar olmak üzere kırışıklık oluşumunun yoğun olabileceği bölgelerde yoğun bir nemlendirme ile beraber ölü derinin harekete geçmesine yardımcı olan içeriğe sahiptir. Böylece bu alanlarda belli bir yaş üzerinde yoğun olarak belirginleşmeye başlayan kaz ayağı veya kırışık görünümünü engellemeye yardımcı olabilirsiniz. Nivea Q10 düzenli kullananlar tarafından olumlu yorumlar alarak memnuniyet sağlamaktadır. Cilt zaman içerisinde yorularak gerekli bakımın yapılmaması durumunda bazı istemediğimiz görüntüler oluşabilir. Bu nedenle kırışıklıkla karşı karşıya kalmasak dahi cildi harekette tutmak için belli bir yaştan sonra Nivea Q 10 kullanarak gerekli önlemler konusunda yardım alabiliriz.

 

Nivea markasının tercih edilen ürünlerinden olan deodorantlar da özellikle yaz aylarında sağladığı extra koruma ile ter kokusunu önlemeye yardımcı olmaktadır. Ter hepimizin kabusudur. Ter kokusu ile mücadelede ise kaliteli bir deodorant tercih etmezsek daha kötü kokulara veya kıyafetlerimizde sarı renkli görünümle karşıya kalabiliriz. Bu durum bizi ter kokusuna maruz kalmaktan daha zor bir duruma sokar. Nivea deodorantlar ter kokusunu önlemeye yardımcı içeriği ile gün boyu etkisini sürdürerek kendimizi enerjik hissetmemize yardımcı olur. Her duş sonrası veya güne başlarken kullanacağımız Nivea deodorantlarla 24 saate yakın bir etki görebilir ve kendimizi her daim fresh hissedebiliriz. Nivea farklı koku ve özellikteki sprey deodorantları ve roll-onları ile en zor zamanlarımızda yanımızdadır.

 

Cilt dediğimizde ilk önce yüzümüz aklımıza gelir. İnsanlarla diyalog sağlarken, kendimize aynadan baktığımızda ilk dikkat çeken yerimizin yüzümüz olması dolayısıyladır bu durum. Dolayısıyla cildimize ilk önce yüzümüzden bakmaya başlarız. Nivea yüz temizleme jelleri ile temizlediğimiz yüzümüz, ışıl ışıl ve sağlıklı bir görünüm kazanabilir. Cilt bakımının temeli temiz bir ciltten geçer. Bunun için de kullandığımız cilt temizleme ürünlerinin derinleme temizlik yapıyor olması önemlidir. Nivea yüz temizleme jelleri, cildi temizlemeye, ölü deriden arındırmaya ve cildi harekete geçirmeye yardımcı özelliğe sahiptir. Gün sonunda cildinizi Nivea yüz temizleme jelleri ile temizleyerek günün tüm yorgunluğunu cildinizden atmaya destek olabilirsiniz.

 

Nivea ürünleri kullanıcılarından aldığı memnuniyetle bugün Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Cilt bakımında uzmanlaşmak için teknolojk yenilikleri de üretiminde uygulayarak oluşan ihtiyaçları tespit etmekte ve dünya standartlarında üretim gerçekleştirmek için çabalamaktadır. Cildinize bakarsanız siz karşılık olarak güzel bir görünüm verecektir. Çok daha fazlasına sahip olmak için ise Nivea cilt bakım ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Nivea Kişisel Bakım Ürünleri

 

Hikayesi 1911'e dayanan Nivea, cilt bakımı üzerinde her yaştan ve her koşuldan insan tiplerini analiz ederek cildin tüm yapısını incelemiş ve başta kremler olmak üzere deodorantlardan güneş kremlerine varan geniş bir ürün yelpazesi geliştirmiştir. Dünyanın dört bir yanından insanlar Nivea kişisel bakım ürünlerine güveniyor. Halen üretimini sağlamak için 50'den fazla kurumla beraber çalışan Nivea, Asyada ve Avrupada kendi laboratuvarlarını kurarak bir gün herkesin Nivea ürünlerine güvenebilmesini hedeflemektedir. Yüz, vücut, güneş, erkek, kadın ve bebek kategorilerinde yüzlerce ürünle kişisel bakma sağladığı katkıları senelerin tecrübesine ve yatırımlarına borçludur.

 

Nivea eskilerden beridir özellikle nemlendirme konusunda uzmanlığıyla geliştirdiği Nivea kremlerle pek çoğumuzun evinde yerini almıştır. Zaman içerisinde ihtiyaçlar çerçevesinde ürün yelpazesini genişleterek cildin ihtiyaç duyabileceği farklı onlarca alanda üretim sağlamaya devam etmektedir. Her ne kadar Nivea kremlerle adını duyursa da günümüzde sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yüz temizleme köpüklerinden güneş kremlerine, bb kremlerden dudak koruyuculara varan ürün seçenekleri mevcuttur. Bakımlı bir cilde sahip olmak için doğru analizler yaparak etkin çözümler sunmaya yardımcı olacak içerikte üretim yapmaya özen göstermektedir.

 

Gün bitiminde kendimizi ne kadar yorgun ve bitkin hissettiğimizi fark ederiz. Peki cildimizin de aynı şekilde yorgun düştüğünü hiç düşündünüz mü? Dış etkenlere yoğun bir şekilde maruz kalan cildimizin etkin bir temizlemeye ve arınmaya ihtiyaç duyduğunu unutmamalıyız. Nivea yüz temizleme köpükleri, cildinizi arındırmaya, sakinleştirmeye ve dinlendirmeye yardımcı olur. Kolayca uygulayarak cildinizde biriken makyaj kalıntılarından havadan bulaşan bakterilere kadar tüm izleri silmenize yardımcı olan Nivea yüz temizleme köpükleri cildinizi dinlendirmeye yardımcı olur. Makyajın yüzümüzde uzun süre kalması cildimizin nefes alamamasına ve gözeneklerin kapanmasına neden olabilir. Nivea yüz temizleme köpükleri yüzünüzün en ince detaylarına kadar temizlemeye yardımcı olmaktadır. 

 

Ağır makyajlar günlük olarak uygulandığında gözeneklerin tıkanması veya cildin ışıltısını kaybetmesi gibi sonuçlar verebilir. Özellikle yoğun bir kapama özelliği olan fondöten, pudra veya çeşitli kapatıcılar cildin nefes almasını engelleyebilir. Nivea BB kremler ise cildinize nem sağlamaya yardımcı olurken cilt renginizin de eşitlenmesine katkı sağlar. Diğer kapatıcılar gibi yoğun bir kapama özelliği olmadığından günlük makyaj için oldukça idealdir. Cildinize nem ve ışıltı kazandırmaya yardımcı olur. Nivea BB kremler cilde uyumludur ve uyguladığınız anda doğal bir görünüm ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur. Nivea BB kremleri günlük olarak cildinizdeki renk eşitsizlikleri ve lekeleri kapatmaya yardımcı olması amacıyla tercih edebilirsiniz.

 

Nivea markasına ait özellikle yaz aylarında plaj çantalarımızın vaz geçilmezi olan güneş kremleri, yaz tatillerimizde en sık kullandığımız ürünler içerisinde yer almaktadır. Nivea güneş kremleri içeriği ile başarılı sonuçlar almak üzere ve güneşten ekstra bir koruma sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Cildimizin baş düşmanı olan güneşin zararlı ışınlarından korunmak için geliştirilen Nivea güneş kremleri, güneşe çıkmadan önce uygulanarak cildimizi bir kalkan gibi korumaya yardımcı olmaktadır. Yetişkinler için tercih edilebileceği gibi çocuklarımız için de özel olarak üretilen Nivea güneş kremlerinden faydalanabilirsiniz. 

 

Nivea ürünleri 219 ürün bulundu - 1. sayfa
Nivea Arındırıcı Peeling + T Bölgesi Temizleyici Bant
17,90 ₺
Nivea Men İnvisible For Black White Sprey Deodorant + Men Krem
9,90 ₺
Nivea Men Fresh Active Pudrasız Deodorant 150 ml + Men Krem
9,90 ₺
Nivea Powder Touch Sprey Deodorant 150 ml + Krem 30 ml Hediye
9,90 ₺
48% İndirim
Nivea After Shave Balm Mild Tıraş Sonrası Balsam
28,90 ₺
14,90 ₺
44% İndirim
Nivea Vücut Sütü 250 ml + Powder Touch Deodorant 150 ml
28,40 ₺
15,90 ₺
Nivea Soft Vazo Nemlendirmeye Yardımcı Krem 300 ml
10,90 ₺
34% İndirim
Nivea Tıraş Sonrası Balsam Sensitive After Shave Hassas Ciltler 100ml
22,90 ₺
14,90 ₺
34% İndirim
Nivea Traş Sonrası Nemlendirici Losyon 100 ml
22,90 ₺
14,90 ₺
34% İndirim
Nivea Men Hassas Cilt Serinletici Tıraş Sonrası Losyon 100 ml
22,90 ₺
14,90 ₺
34% İndirim
Nivea Men Hassas Tıraş Sonrası Losyon 100 ml
22,90 ₺
14,90 ₺
34% İndirim
Nivea Men Hassas Serinletici Tıraş Sonrası Balsam 100 ml
22,90 ₺
14,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi