ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Pembe

Mustela Doğal Destek Ürünleri

Anneler hamilelik sürecinde sütlerinin bebeklerine yetip yetmeyeceği ile alakalı sürekli endişe yaşarlar. Annede yeterince süt olması sağlıklı bir emzirme süreci yaşamak için yeterli olmayabilir. Bazı kadınlarda genetik faktörler başta olmak üzere bir takım nedenlerden dolayı göğüs ucunda aşırı bir hassasiyet söz konusu olabilir. Bu durum annede süt olsa dahi bebeği emzirmek eziyet verici bir hale gelebilir. Bu tür durumlarda Mustela sooting comfort balm krem, göğüs ucundaki yaraları yatıştırır ve rahat bir emzirme süreci yaşamanıza yardımcı olur.

Memeye sürüldükten sonra temizlenmesine gerek kalmadan bebek emzirilebilir. İçeriğindeki rahatlamaya ve hırıltıları gidermeye yardımcı çam, biberiye, ıhlamur ve papatya bebek doğduğu andan itibaren kullanmaya uygundur. Hem bebekler hem de anneler için Mustela sooting comfort balm, doğal olması dolayısıyla da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir üründür.

Mustela'nın anne ve yeni doğan bebekler için sunduğu doğal ve tamamen güvenilir ürün yelpazesini bilmeyen yoktur. Bu yelpazenin içerisinde Mustela çatlak kremlerinden bebek şampuanlarına kadar pek çok ürün yer alır. Özellikle yeni doğan bebeklerde aktif olarak tercih edilen Mustela ürünleri, anneleri de düşünerek onlar için de birbirinden faydalı ürünler sunmaktadır.

60 yılı aşkın bir süredir anne ve bebekler üzerine üretimini sürdüren Mustela, ürünlerinin doğallığını çeşitli laboratuvarlarda da onaylatarak güvencesini tescillemiştir. Anneler ve anne adayları, doğum yaklaştığında Mustela sooting comfort balm kullanmaya başlayarak şimdiden önlem alabilir, bebeğiniz doğduğu andan itibaren rahatlıkla emzirebilirsiniz.

Vücudunu koruyan, bebeğini seven anneler ve anne adayları, Mustela ürünleri ile tanışmak için hiçbir zaman geç değil.

 

Mustela Parfümler ve Kolonyalar

Bebeklerinizin ciltlerine bir anne eli hassaslığında bakım yapmaya ne dersiniz? Mustela, 65 yıllık tecrübesini bebeklere hassas dokunuşlarda kullanıyor ve bebeklerin gelişimlerine huzurlu bir dokunuşla katkı sağlıyor. Eşsiz kokusuyla, rahatlatıcı özelliği ile ve duygulara hitap edebilen ürünleri ile anne ve bebek arasındaki bağın da kuvvetlenmesine yardımcı oluyor.

Mustela, anne adayları, anneler ve bebekler için geliştirdiği ürünleri ile ilk anınızdan itibaren her anınıza özel destekler sunuyor. Doğal olması dolayısıyla güvenle kullanılabilen Mustela ürünleri, her geçen gün daha doğal olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. 

Hamile kaldığınız andan itibaren oluşabilecek cilt çatlaklarını önlemek için kullanabileceğiniz cilt çatlak kremleri, vücut nemlendirme ve destek bakım kremleri ile hamilelik gibi anne ve bebek açısından özen gerektiren bir süreci kolaylıkla atlatabilmenize yardımcı olur. 

Bebekler ve çocuklar için hijyen, banyo ve banyo sonrası nemlendirme ürünleri ile doğal yollardan bebeklerin bakımına yardımcı olmaktadır. İçerisinde kimyasal barındırmaması yenidoğan bebeğinizde bile güvenle kullanabilmenizi sağlar. Bebeklerinizin ciltlerini korumanın yanı sıra güzel bir kokuya da sahip olmalarına destek olursunuz. Ayrıca farklı cilt tipleri için de hazırlanan özel formülleri ile bebeğinize uygun Mustela bakım ürününü tercih edebilirsiniz.

Bebekleriniz için bakımı bunların yanı sıra bez değiştirme, güneş koruma ve güneş sonrası koruma olarakta gruplanan Mustela bebek ürünleri, bebeklerinizin ciltlerini her anlarında düşünüyor. Mustela güneş kremi ve güneş sonrası bakım kremi, UVA ve UVB ışınlarını bebeklerin hassas ciltlerini korumak için tercih ederek güneşin zararlı ışınlarından en az zararla kurtulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Mustelanın bebekler için ürettiği Mustela Musti eau de soin zararlı maddesiz bebek parfümü, bebeklere az miktarda uygulandığında yoğun bir etki gösterir. Mustela musti bebek parfümünün zararlı maddelerin olmaması, gönül rahatlığıyla kullanılabilirliği getirmektedir. Bebeklerinize bebek kokusu sürerek veya dilerseniz kendiniz de bu kokudan kullanarak bebeğinizden ayrı kaldığınız her anınızda yanınızdaymış gibi hissetmenize yardımcı olur. 

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

 

Bebekler anne karnında amniyo adı verilen bir sıvı içindedirler. Bu sıvı bebekler için hayat niteliğindedir. İçerisinde bebeğin beslenmesi ve gelişmesi için gereken tüm besini barındıran bu sıvı doğumla beraber bebekten arınır. Dış dünya ile temas eden bebeğin hassas cildinin korunması için bu aşamadan sonraki görev ise annededir. Ve annelerin gözleri arkada kalmasın diye Mustela bebek bakım ürünleri tüm doğallığı ile kullanıcılarına sunulur.

 

Mustela uzun yıllardır süren bebek cildi uzmanlığı ile yeni gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerine katar. Alanında profosyonel sağlık ekipleriyle çalışan Mustela, ürünlerini bebek cildini yakından tanıyarak üretip en uygun bakımı sunar.

 

Bebeğinizin ilk banyosu sizin için eşsiz bir tecrübedir. Unutulmaz hatıralar bırakacak bu anlarda bebeğiniz için en iyisini istemek en doğal hakkınızdır. Mustela bebek şampuanları tamamen doğal içeriği ile bebeğinize daha nazik bir dokunuş ile yaklaşır. Bebeğinizin huzurlu bir uykuya geçmesi ancak bebeğin cildinin rahatlamasıyla sağlanabilir. Mustela Stelatopia kremlerle banyo sonrası yapacağınız masajlar bebeğiniz rahatlatmaya yardımcı olur.

 

Mustelanın önem verdiği alan bebeklerle sınırlı değildir. Anneler için de ürünleri bulunan Mustela, özellikle hamilelik süreci sonrası en çok karşılaşılan sorunlardan olan çatlaklarla mücadelede oldukça etkilidir. Mustela çatlak kremi, hamileliğin ilk ayları itibariyle kullanmaya başlanarak gerilen cilt derisinin yumuşayarak çatlamasını engellemeye yardımcı olur. Mustela çatlak kremini doğuma kadar kullanmanız doğumun cildinizde oluşturacağı tahribatı en aza indirgeme konusunda oldukça desteği vardır.

 

Bebeğinizin bakımını Mustela ıslak mendiller ve diğer Mustela ürünleri ile tamamlayarak cildinin sağlığını ve ilk günkü hassaslığını korumaya yardımcı olabilirsiniz. İçeriğinde herhangi bir kimyasal kullanılmadan üretilen Mustela ürünleri doğallığını buna borçludur. Anneler de bu yüzden Mustelaya güvenirler.

 

Mustela ürünleri 79 ürün bulundu - 1. sayfa
31% İndirim
Mustela Stelatopia Emollient Cream 2'li Paket
139,80 ₺
95,90 ₺
50% İndirim
Mustela 2 in 1 Saç ve Vücut Şampuanı 200 + 200 ml
79,80 ₺
39,90 ₺
50% İndirim
Mustela Baby Shampoo 200 + 200 ml
69,80 ₺
34,90 ₺
Mustela Facial Cleansing Cloths Temizleme Mendili 25 Adet 2 li Paket
19,80 ₺
48% İndirim
Mustela Dermo Soothing Wipes Bez Bölgesi 70 Mendil
29,00 ₺
14,90 ₺
50% İndirim
Mustela Dermo Soothing Wipes Bez Bölgesi 70+70 Mendil 2li
56,00 ₺
27,80 ₺
50% İndirim
Mustela Stelaprotect Face Cream 2li 40 + 40 ml
79,80 ₺
39,90 ₺
50% İndirim
Mustela Stelaprotect Body Milk Vücut Sütü 2li 200 + 200 ml
119,80 ₺
59,90 ₺
33% İndirim
Mustela Stretch Marks Prevention Cream Çatlak Öncesi Kremi 150 ml
94,90 ₺
63,10 ₺
30% İndirim
Mustela Stretch Marks Prevention Oil Çatlak Öncesi Yağı 105 ml
64,90 ₺
45,10 ₺
28% İndirim
Mustela Spf 50 Güneş Losyonu 200 ml
94,90 ₺
67,80 ₺
28% İndirim
Mustela Spf 50 Güneş Losyonu 200 ml+Şampuan 100 ml+Losyon 100 ml
94,90 ₺
67,80 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi