ÜRÜN FİLTRELEME

Renk Seçimi

Mavi
Pembe

Mustela Doğal Destek Ürünleri

Anneler hamilelik sürecinde sütlerinin bebeklerine yetip yetmeyeceği ile alakalı sürekli endişe yaşarlar. Annede yeterince süt olması sağlıklı bir emzirme süreci yaşamak için yeterli olmayabilir. Bazı kadınlarda genetik faktörler başta olmak üzere bir takım nedenlerden dolayı göğüs ucunda aşırı bir hassasiyet söz konusu olabilir. Bu durum annede süt olsa dahi bebeği emzirmek eziyet verici bir hale gelebilir. Bu tür durumlarda Mustela sooting comfort balm krem, göğüs ucundaki yaraları yatıştırır ve rahat bir emzirme süreci yaşamanıza yardımcı olur.

Memeye sürüldükten sonra temizlenmesine gerek kalmadan bebek emzirilebilir. İçeriğindeki rahatlamaya ve hırıltıları gidermeye yardımcı çam, biberiye, ıhlamur ve papatya bebek doğduğu andan itibaren kullanmaya uygundur. Hem bebekler hem de anneler için Mustela sooting comfort balm, doğal olması dolayısıyla da gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir üründür.

Mustela'nın anne ve yeni doğan bebekler için sunduğu doğal ve tamamen güvenilir ürün yelpazesini bilmeyen yoktur. Bu yelpazenin içerisinde Mustela çatlak kremlerinden bebek şampuanlarına kadar pek çok ürün yer alır. Özellikle yeni doğan bebeklerde aktif olarak tercih edilen Mustela ürünleri, anneleri de düşünerek onlar için de birbirinden faydalı ürünler sunmaktadır.

60 yılı aşkın bir süredir anne ve bebekler üzerine üretimini sürdüren Mustela, ürünlerinin doğallığını çeşitli laboratuvarlarda da onaylatarak güvencesini tescillemiştir. Anneler ve anne adayları, doğum yaklaştığında Mustela sooting comfort balm kullanmaya başlayarak şimdiden önlem alabilir, bebeğiniz doğduğu andan itibaren rahatlıkla emzirebilirsiniz.

Vücudunu koruyan, bebeğini seven anneler ve anne adayları, Mustela ürünleri ile tanışmak için hiçbir zaman geç değil.

 

Mustela Parfümler ve Kolonyalar

Bebeklerinizin ciltlerine bir anne eli hassaslığında bakım yapmaya ne dersiniz? Mustela, 65 yıllık tecrübesini bebeklere hassas dokunuşlarda kullanıyor ve bebeklerin gelişimlerine huzurlu bir dokunuşla katkı sağlıyor. Eşsiz kokusuyla, rahatlatıcı özelliği ile ve duygulara hitap edebilen ürünleri ile anne ve bebek arasındaki bağın da kuvvetlenmesine yardımcı oluyor.

Mustela, anne adayları, anneler ve bebekler için geliştirdiği ürünleri ile ilk anınızdan itibaren her anınıza özel destekler sunuyor. Doğal olması dolayısıyla güvenle kullanılabilen Mustela ürünleri, her geçen gün daha doğal olmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. 

Hamile kaldığınız andan itibaren oluşabilecek cilt çatlaklarını önlemek için kullanabileceğiniz cilt çatlak kremleri, vücut nemlendirme ve destek bakım kremleri ile hamilelik gibi anne ve bebek açısından özen gerektiren bir süreci kolaylıkla atlatabilmenize yardımcı olur. 

Bebekler ve çocuklar için hijyen, banyo ve banyo sonrası nemlendirme ürünleri ile doğal yollardan bebeklerin bakımına yardımcı olmaktadır. İçerisinde kimyasal barındırmaması yenidoğan bebeğinizde bile güvenle kullanabilmenizi sağlar. Bebeklerinizin ciltlerini korumanın yanı sıra güzel bir kokuya da sahip olmalarına destek olursunuz. Ayrıca farklı cilt tipleri için de hazırlanan özel formülleri ile bebeğinize uygun Mustela bakım ürününü tercih edebilirsiniz.

Bebekleriniz için bakımı bunların yanı sıra bez değiştirme, güneş koruma ve güneş sonrası koruma olarakta gruplanan Mustela bebek ürünleri, bebeklerinizin ciltlerini her anlarında düşünüyor. Mustela güneş kremi ve güneş sonrası bakım kremi, UVA ve UVB ışınlarını bebeklerin hassas ciltlerini korumak için tercih ederek güneşin zararlı ışınlarından en az zararla kurtulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Mustelanın bebekler için ürettiği Mustela Musti eau de soin zararlı maddesiz bebek parfümü, bebeklere az miktarda uygulandığında yoğun bir etki gösterir. Mustela musti bebek parfümünün zararlı maddelerin olmaması, gönül rahatlığıyla kullanılabilirliği getirmektedir. Bebeklerinize bebek kokusu sürerek veya dilerseniz kendiniz de bu kokudan kullanarak bebeğinizden ayrı kaldığınız her anınızda yanınızdaymış gibi hissetmenize yardımcı olur. 

Mustela ürünleri 76 ürün bulundu - 1. sayfa
31% İndirim
Mustela Stelatopia Lipid Replenishing Balm 2'li Paket
139,80 ₺
95,90 ₺
31% İndirim
Mustela Stelatopia Emollient Cream 2'li Paket
139,80 ₺
95,90 ₺
50% İndirim
Mustela 2 in 1 Saç ve Vücut Şampuanı 200 + 200 ml
79,80 ₺
39,90 ₺
50% İndirim
Mustela Dermo Cleansing Saç ve Vücut Şampuanı 200 + 200 ml
69,80 ₺
34,90 ₺
50% İndirim
Mustela Baby Shampoo 200 + 200 ml
69,80 ₺
34,90 ₺
Mustela Facial Cleansing Cloths Temizleme Mendili 25 Adet 2 li Paket
19,80 ₺
48% İndirim
Mustela Dermo Soothing Wipes Bez Bölgesi 70 Mendil
29,00 ₺
14,90 ₺
50% İndirim
Mustela Dermo Soothing Wipes Bez Bölgesi 70+70 Mendil 2li
56,00 ₺
27,80 ₺
50% İndirim
Mustela Gentle Soap Nazik Sabun 2 AL 1 ÖDE
59,80 ₺
29,90 ₺
33% İndirim
Mustela Stretch Marks Prevention Cream Çatlak Öncesi Kremi 150 ml
94,90 ₺
63,10 ₺
30% İndirim
Mustela SPF 50 Bebek Güneş Sütü 40 ml
44,90 ₺
31,10 ₺
30% İndirim
Mustela Stretch Marks Prevention Oil Çatlak Öncesi Yağı 105 ml
64,90 ₺
45,10 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi