ÜRÜN FİLTRELEME

Klorane Parfüm ve Kolonyalar

Bebeklerimiz en değerli varlıklarımızdır. Onlara her zaman en iyisini vermek isteriz. Bu yüzden kullandığımız tüm ürünlerde aynı hassasiyeti ister, tazecik ciltlerine değdirdiğimiz her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleriz. Klorane bebek, bebeğinizin bakımı için sizlere özveriyle üretilmiş ve dünya standartlarında bir bakım için yardımcı oluyor. 

40 yıllık tecrübesini kişisel bakım ürünlerinin kalitesini kullanıcılarının olumlu yorumlarıyla pekiştiren Klorane, şampuan ve kuru şampuan çeşitleriyle Avrupa standartlarını Türkiyeye taşıyor. Bitkisel çözümleri, doğallığı ve direkt kullananlardan alınan yorumların test sonucu olarak dikkate alınması gibi etkileri dolayısıyla Klorane şampuan ve kuru şampuanlar kullananların memnuniyet yaşamasına destek oluyor.

Doğal üretim konusunda tecrübelerini bebekler için ürettiği ürünlerde kullanan Klorane, bebek bakımına da Dünya standartlarında yardım sağlıyor. Bebekler için sunduğu ürünlerin başında ferahlatıcı spreyler, bebek şampuanları, cilt yatıştırıcı bakım kremleri, temizleme mendilleri, pişik kremi, masaj yağları, temizlik jelleri gibi bakım ürünleri ile bebeğinize a dan z ye detaylı bir bakım için gerekenleri sunuyor.

Ürünlerinin tamamında üstün bakım sağlayabilmek için içeriğinde tamamen doğallığı kaynak alan Klorane, müşteri memnuniyetini de bu hassas yaklaşımına borçlu. Özel bir durum olmaksızın tüm bebek ciltleriyle uyumlu olan Klorane bebek ürünleri, bebek cildinin ilk günkü yapısına zarar vermeden bakım yapmaya yardımcı olarak annelerin destekçisi.

Bebekler doğdukları anda anne karnında bulunan amniyo sıvısı ile temasları kesilir. Bebeklerin gelişimi için gerekli olan tüm vitaminleri barındıran amniyo sıvısı, aynı zamanda bebek cildinin gelişimini de sağlar. Ancak bu temasın kesilmesi ile bebek cildini dünya şartlarına alıştırmak için doğal ürünlerle bakım yapılması gerekir. Klorane bebek, bebeğiniz için gerekli olan bakımı doğal yollarla sağlamanıza destek olur.

Bebeğinizin hassas cildi ile uyumlu Klorane bebek ürünleri, bebeğin rahatlamasını sağlayarak gelişimlerini keyifli bir şekilde sürdürmelerine destek olur.

Klorane Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Bebek ürünleri olarak piyasada pek çok marka yer alır. Bu markalar bebekler için üretimler gerçekleştirir ve hepsi en iyisi olduklarını söylerler. Ancak yetişkinler için ürünleri olmadığından bilemeyiz vaadlerini ne kadar tutabildiklerini. Klorane şampuanları önce kendiniz kullanıp daha sonra bebekleriniz için tercih edebilin diye yetişkinlere özel şampuanlar da sunmaktadır.

 

Bitkiler ve doğa tutkusu üzerine kurulmuş bir marka Klorane. Uzun yıllardır işin uzmanları tarafından yapılan bitkilerin en faydalı yönlerinin sadelik ve doğallıkla bir araya gelerek insanlara güzellik sunması fikriyle hareket ederek alanında uluslararası bir marka haline gelmiştir. Klorane laboratuvarlarında yapılan her çalışma bitkilerin doğallığını koruması ve tüm Klorane ürünlerinde bu doğallıktan gelen güzellikleri sunması yönündedir.

 

Annelerin bebeklerinde güvenle Klorane ürünleri tercih etme nedenlerinin altında bu doğallık yatar. Bebek şampuanlarından durulanmayan bebek sularına, bebek masaj yağlarından rahatlatıcı merhemlere kadar pek çok bebek bakım ürününe sahip olan Klorane ürünlerinde tamamen bitki özlerini kullanarak mümkün olduğunca kimyasallardan arınmış ürünler sunmayı hedefler.

 

Bebeğin bakımı için gerekli olabilecek pek çok Klorane ürünü söz konusu. Kullanıcılarından tam puan alan Klorane bebe ürünleri, bebeklerin genel temizlik ve bakımını mümkün olduğunca cilde zarar vermeden gerçekleştirmenize yardımcı olur. Klorane bebek şampuanları, bebeğinizin gözünü yakmadan keyifli bir banyo geçirmesine destek olur. Banyo sonrası bebeğinize Klorane bebek masaj yağları ile masaj yaparak huzurlu bir uykuya geçiş süreci sağlarsınız. 

 

Bebeğin genel temizliğinde tercih edebileceğiniz Klorane durulanmayan temizleme losyonları ile bebeğin genel temizliğini yaparken aynı zamanda yumuşacık bir cilde sahip olmasına yardımcı olursunuz. Bebeklerinizde Klorane ürünleri kullanmadan önce dilerseniz önce kendiniz Klorane şampuan ve diğer kişisel bakım ürünlerini kullanarak tecrübe edebilir, Klorane farkını yaşayarak gözlemleyebilirsiniz.

Klorane Cilt Bakım Ürünleri

 

Laboratuvarları ve üretimi Fransada sağlanan Klorane ürünleri dünya ile aynı anda Türkiyede. Üretiminde özenle seçilmiş hammaddeler Klorane markasının temelini oluşturur. Saç ve vücut alanında yaptığı çalışmalarla alanında başarısını yeni ürünleriyle her geçen gün taçlandıran Klorane çevreye duyarlı üretim gerçekleştirme hedefindedir. Amacı ürünlerinin %100 ekolojik olmasıdır. Her bitkinin vücut için bir alana çözüm sunduğunu keşfederek ürünlerinde yer vermiş ve turunçgillerden yulafa, zeytinden ısırgana, kavak ağacı özünden ketene, şakayıktan nara kadar pek çok hammaddeyi üretiminde kullanmıştır. Bu hammaddeler ürettiği tüm şampuanlar ve vücut bakım ürünlerinde yoğun olarak kendini hissettirmektedir. 

 

Klorane ürünlerinden en başlıcası olan Klorane şampuanlar; hassas saçlara için yulaf sütlü, dökülen ve güçsüz saçlar için kininli, kuru saçlar için mango yağlı, boyalı saçlar için nar kabuklu, sönük ve hacimsiz saçlar için keten lifli, dolgunluğunu kaybeden saçlar için zeytin ağacı özlü, tahriş olmuş saçlar için şakayıklı, donuk ve mat saçlar için manolya mumlu, yağlanmaya eğilimli saçlar için ısırganlı, taranması zor saçlar için papirüs sütlü, kepekli saçlar için latin çiçekli şampuanlar üreterek her saç sorununa yönelik bir çözüm sunmaya yardımcı olmaktadır. Işıl ışıl, dolgun ve canlı görünen saçlara sahip olmak için Klorane şampuanlardan yardım alabilirsiniz.

 

Vücut bakımı için sunduğu geniş ürün gamı arasında ise rahatlamaya katkı sağlayan kavak tomurcuğu duş jelleri, tatlı meyve katkılı, besleyici içeriğe sahip duş jelleri, enerji veren turunçgiller katkılı duş jelleri gibi çeşitleri yer almaktadır. Keyifli bir banyo süreci yaşamanıza yardımcı olmak amacıyla üretilen Klorane duş jellerini Klorane şampuanlarla destekleyerek daha da keyifli hale getirmeye yardımcı olabilirsiniz. Klorane ürünleri kişisel bakım ve temizliğinizi en verimli hale getirmenizi hedefleyerek bu amaç doğrultusunda zenginleştirilmiş formüllere sahiptir. Dünyada pek çok insan tarafından tercih edilmesini ise doğal yollarla zenginleştirilen içeriğin yoğunluğunun hissettirilebilmesine borçludur.

 

Klorane sadece yetişkinler için değil bebek ve çocuklar için de çeşitli ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Klorane çocuk ürünleri çocukların ihtiyaçları doğrultusunda ve cilt yapıları göz önüne alınarak üretilir. Bu ürünlerden birisi de sayfamızda da bulabileceğiniz Klorane çocuklar için güneş koruyucu spreylerdir. Çocuklarımızın ne kadar hassas bir cilde sahip olduğunu muhakkak gözlemlemişizdir. Dolayısıyla onlar için tercih ettiğimiz ürünler de onlara özel olarak üretilmelidir. Klorane güneş koruyucu spreyler de üstün korumaya yardımcı olmak için ancak çocuklarımızın hassas ciltleri göz önüne alınarak üretilmiştir.

 

Güneş koyucu sürülmeden güneş altında kalmak cildimizde ciddi anlamda tahribatlara yol açar. Bu tahribatlar zaman içerisinde cilt kanserine varan sorunlarla karşılaşmamıza neden olabilir. Özellikle çocuklarımızın yıpranmaya ve olumsuz etkiye müsait olan ciltlerini korumak çok daha önemli ve geleceklerinde cilt sorunları yaşamamaları açısından önemlidir. Klorane güneş koruyucu spreylerle çocuklarınızın ciltlerini korumaya yardımcı olarak tedbir almaya katkı sağlayabilirsiniz. Çocuklarınıza ise güneşin tadını korkusuzca ve doyası çıkarmak kalır. Klorane güneş koruyucu spreyleri güneşe çıkmadan önce uygulamanız cildinden arınmadığı sürece korunmasına katkı sağlar.

 

Klorane ürünleri 67 ürün bulundu - 1. sayfa
56% İndirim
Klorane İnstant Boise Baharat Esanslı Duş Jeli 200ml
24,90 ₺
10,90 ₺
56% İndirim
Klorane Eveil Matinal Meyve Esanslı Duş Jeli 200 ml
24,90 ₺
10,90 ₺
56% İndirim
Klorane Esprit Zen Müge Çiçeği Esanslı Duş Jeli 200 ml
24,90 ₺
10,90 ₺
56% İndirim
Klorane Bonne Humeur Meyve Esanslı Duş Jeli 200 ml
24,90 ₺
10,90 ₺
56% İndirim
Klorane Douceur Portakal Çiçeği ve Gül Esanslı Duş Jeli 200 ml
24,90 ₺
10,90 ₺
56% İndirim
Klorane Douceur Lactee Frezya Esanslı Duş Jeli 200 ml
24,90 ₺
10,90 ₺
56% İndirim
Klorane Escale Azur Meyve Ve Çiçek Esanslı Duş Jeli 200 ml
24,90 ₺
10,90 ₺
50% İndirim
Klorane Bebe Bebek Bakım Spreyi 500 ml
32,50 ₺
16,20 ₺
47% İndirim
Klorane Kalendula Özlü Günlük Bebek Şampuanı 200 ml
32,00 ₺
16,90 ₺
Klorane 4 Ürünlü Çantalı Bebek Bakım Seti
73,90 ₺
42% İndirim
Klorane Turunçgiller Ekstereli Mat Saçlar İçin Bakım Şampuanı 400 ml
46,00 ₺
26,30 ₺
42% İndirim
Klorane Manolya Özlü Yoğun Işıltı Şampuanı 400 ml
46,00 ₺
26,30 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi