ÜRÜN FİLTRELEME

Ducray Doğal Destek Ürünleri

Bayanların saçları en değer verdikleri şeylerden biridir. Daha güzel, daha sağlıklı, daha dolgun saçlara sahip olmak için neler vermezler ki. Bazı saçlar oldukça sağlıklıyken bazı saçlar ise genetik olarak cansız, kırılgan ve hassastırlar. Ducray anacaps, saçların yapısını oluşturan vitaminlerin eksiklerini tamamlamaya destek olurken daha parlak, daha canlı, daha gür ve daha ışıltılı saçlara kavuşmamıza da yardımcı olur.

İçerisinde saç derisine canlılık katmayı sağlayan vitaminleri barındıran Ducray Anacaps, saçlarınızın ve saç derinizin bakımı konusunda oldukça etkilidir. Aynı zamanda saçların daha hızlı uzamasını da sağlayan Ducray Anacaps, düzenli kullanımda oldukça faydalı sonuçlar doğurmakta, saçlarınızın istediğiniz hacme kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Sadece bayanların değil erkeklerin de kullanabileceği Ducray Anacaps cansız, sönük saçların onarılmasına destek olurken saç diplerine de gerekli vitamini sağlayarak saç derisi sorunlarının giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Kullanıcıları tarafından iyi not alan Ducray Anacaps, özellikle saç dökülmesini düzenli kullanımla ciddi oranda azaltmaya destek olur.

Saç dökülmesi sorunu sadece bayanların değil, erkeklerin de den büyük sorunlarının başında gelir. Ducray Anacaps, içeriği ile saç dökülmesini engellemeye destek olurken aynı zamanda yeni saç oluşumuna da katkı sağlar. Her saç tipi için kullanılabilen Ducray Anacaps, aynı zamanda kadın ve erkeklerde aynı etkiye sahiptir. Saçlarınızın döküldüğünü görmek sizlerin de en büyük korkularından biri ise, bu korkunuzu Durcay Anacaps size yardımcı olur.

En büyük referans diğer kullanıcıların olumlu yorumlarıdır düşüncesine sahipseniz, Ducray Anacaps kullanarak bu yorumları tecrübe edebilirsiniz. 

 

Ducray Cilt Bakım Ürünleri

 

Cildinize dünya standartlarında bir bakım yapmak istemez misiniz? Tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de de satışa sunulan Ducray ürünleri, cilt bakımında uzmanlıktan öte çözümler hedefler. Geçmişi dünya savaşları tarihine dayanan Ducray ürünleri, ilk dermokozmetik şampuanların tasarlanmaya başlamasına dayanmaktadır. Kullanıma hazır şampuanların yaygınlaşmasına öncülük eden Ducray, kuaförlerde yaşanan saç temizliği sorununu gidermek amacıyla çıktığı bu yolda bugün pek çok saç ve saç derisi sorununa çözüm sunmaya yardımcı olmaktadır. Üretiminde pek çok eczacı, doktor ve saç uzmanı görevli olan Ducray, tüm araştırmalarını sağlıklı saç ve saç derisine adamıştır.

 

 

Zaman içerisinde çalışmalarını hızlandırmış ve akne tedavisi başta olmak üzere bir takım cilt sorunlarına yönelik üretim gerçekleştirmeye başlamıştır. Saç ve saç derisi bakımındaki uzmanlığını cilt bakımına da taşıyarak müşteri potansiyelini her geçen gün genişletmiştir. Ducray kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ürünlerden olan Ducray keracnyl ürünleri sağlıklı bir cilt için gerekli temizliği sağlamaya yardımcı olur. Özelikle yağlı ve sivilce oluşumuna müsait olan ciltler, ekstra bir bakım ihtiyaç duyabilir. Ducray keracnyl temizleme ciltleri, yağlı ve akneli ciltleri dengelemeye katkı sağlayarak temizlenmesine yardımcı olur.

 

Yağlı ciltlerin bir diğer sorunu da parlamaya müsait olmalarıdır. Bu cilt tipine sahip kişiler, makyaj yaptıklarında bile cilt makyajı hızlıca atarak istenmeyen bir görünüm oluşturabilir. Ducray matlaştırıcı kremlerle günlük bakım yapıldığında ise cildin parlamaya müsait olan bölgelerinde daha az parlama sorunu yaşanmasına yardımcı olunur. Ducrayın akne ve sivilceli bölgelere uygulama için ürettiği Ducray keracnyl PP kremler, akne veya sivilce üzerine uygulandığında kısa sürece yok olmalarına katkı sağlar. Pırıl pırıl bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Çok yağlı ciltlerin en büyük kabuslarından olan sivilce sorunundan kurtulmaya yardımcı olmak için Ducray keracnyl PP kremlerden faydalanabilirsiniz.

 

Her cildin farklı sorunları olabilir. Bu sorunlardan bir tanesi de ciltte oluşan kahverengi lekelerdir. Güneşten veya farklı cilt sorunlarından oluşabilecek kahverengi lekelerden kurtulmak için ise Ducray melascreen kremlerden yardım alabilirsiniz. Cildin düzensiz pigment üretmesinden kaynaklanan kahverengi leke sorununu çözümlemek için Ducray melasrceen kremleri geliştirmiş ve cilde eşit pigment üretmesi için gerekli içeriği oluşturmuştur. Porselen görünümlü bir cilde sahip olmak için Ducray melascreen kremlerden yardım alarak eşi bir cilt tonuna sahip olmaya yardımcı olabilirsiniz. Düzenli uygulama ile etkili bir sonuç almanıza katkı sağlamaktadır.

 

Ducray saç derisi çözümleriyle çıktığı bu yolda iyi bir cilt analizi yaparak farklı cilt sorunlarını da çözümlemeye yardımcı olmaktadır. Saç derisi bakımı önemli bir iştir ve Ducray saç ürünleri farklı saç derisi sorunlarına çözüm üretmeye katkı sağlamanın yanı sıra yağlı ciltlere, renk tonu farklı ciltrele veya yaşlanma karşıtı ürünleriyle alanında uzmanlaşmaya devam etmektedir. Ducray ürünleri cildinizin saç derisinden yüzünüze kadarki her ayrıntısında yaşadığınız sorunlara çözüm bulmayı hedefleyerek bu alanda kendini her geçen gün geliştirmeyi hedeflemektedir. Uygun fiyatlarıyla da kullanıcılarının bütçelerini sarsmadan sorunlarını çözümlemeye katkı sağlar.

Ducray ürünleri 53 ürün bulundu - 1. sayfa
52% İndirim
Ducray Anacaps 30 Adet
99,00 ₺
46,70 ₺
52% İndirim
Ducray Anacaps 30 Adet 3 Al 2 Öde
297,00 ₺
139,90 ₺
42% İndirim
Ducray Nutricerat Kuru Yıpranmış Saçlar için Bakım Maskesi 150 ml
69,90 ₺
39,90 ₺
42% İndirim
Ducray Elution Hassas Saç Derisi İçin Şampuan 200 ml
46,00 ₺
26,30 ₺
42% İndirim
Ducray Sensinol Hassaslaşmış Saç Derisi Şampuan 200 ml
52,90 ₺
30,20 ₺
42% İndirim
Ducray Melascreen UV Creme SPF 50+ Riche 40 ml
67,00 ₺
38,20 ₺
42% İndirim
Ducray Melascreen UV Creme SPF 50+ Legere 40 ml
67,00 ₺
38,20 ₺
42% İndirim
Ducray Keracnyl Stick Correcteur 15 Gr. Akne İçin Lokal Bakım Kremi
29,90 ₺
17,10 ₺
42% İndirim
Ducray Keracnyl Repair 50 ml
52,00 ₺
29,70 ₺
42% İndirim
Ducray Squanorm Grasses Yağlı Kepeğe Karşı Şampuan 200 ml
46,00 ₺
26,30 ₺
42% İndirim
Ducray Nutricerat Korumaya Yardımcı Saç Spreyi 75 ml
49,90 ₺
28,90 ₺
42% İndirim
Ducray Melascreen Eclat Light Spf15 Normal Cilt Leke Kremi 40 ml
109,00 ₺
62,20 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi