ÜRÜN FİLTRELEME

Dalin Parfüm ve Kolonyalar

Eskilerden beridir bebek ürünleri denince akla gelen ilk isimlerden Dalin, annelerin bebekleriyle banyolarında ve en güzel anılarına tanıklık eden annelerin bir numarası. Mis gibi kokusuyla Dalin, bebeklerin bakımı konusunda uzman çalışmalarını Dalin civcivleri ile eğlenceli hale getiriyor. Bebeklerinizin bakımı için kullanabileceğiniz ve mis gibi bebek kokusuna sahip Dalin bebek kolonyaları ise sadece bebeklerin değil, anne ve babaların da tercihi.

Banyoda, banyodan sonra, nemlendirmede, ferhalık için, yaz aylarında, alt değiştirmede, genel temizlik, emzirme ürünleri, çamaşırlar için ve yenidoğan bebeğinize uygun ürünleri ile Dalin, bebeklerinizin büyüme aşamalarında karşılaştığınız zorlukları keyifli hale getiriyor. Seneler önce bebek şampuanı ile tanıdığımız Dalin, bugün onlarca çeşit farklı ürün ile ıslak havludan sıvı deterjana, bebek yağından anne sütü saklama poşetine kadar ihtiyacınız olabilecek pek çok alanda sizlerle.

Dalin in bebek kokusundan uzaklaşmak istemeyenler için ürettiği bir diğer ürünü de Dalin bebek kolonyaları. Bebeklerinizi hassas ciltlerinde güvenle kullanabilmeniz için gerekli dermatolojik testlerden geçen Dalin bebek kolonyaları, bebeğinize hoş bir masaj yaparak rahatlamasını sağlamaya destek olmaktadır. Ayrıca bebek kokusuyla da bebeklerin kendine has kokusunu alıp götürmez, aksine daha uzun süre devamlılığını sağlamaya yardımcı olur.

Sadece bebeklerin değil, kendini önemli hisseden herkesin kullanabileceği Dalin bebek kolonyaları, hassas cilterlerde bile rahatlıkla kullanılabilmesi için özel olarak formüle edilmiştir. Uzun süre geçmeyen parfümü ile bebeğinizi kucağınızda tutuyormuşsunuz hissini yaşamanıza yardımcı olmaktadır.

Farklı zevklere sahip kişilerin kullanımı için çeşitlendirilen Dalin bebek kolonyasının floral, ocean, soft, daisy ve fresh gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bu sayede sizlerde farklı hisler uyandırır. Bebek kokusu denince akla ilk gelen isimlerden Dalin, bebeğinizden hiç ayrılmayasınız diye mis gibi bebek kokusunu sizlere farklı şekillerde sunuyor.

Dalin ürünleri 40 ürün bulundu - 1. sayfa
Dalin Bebek Şampuanı 750 ml
11,90 ₺
Dalin Serpme Pudra 90 gr
11,90 ₺
Dalin Vazelin 100 gr
6,50 ₺
Dalin Bebek Yağı 300 ml
11,90 ₺
Dalin Bebek Sabunu 100 gr
2,95 ₺
Dalin Pişik Kremi 100 ml
10,90 ₺
Dalin Sinek ve Kene Losyonu 100 ml
29,90 ₺
Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı 2 Lt
29,90 ₺
Dalin Doğal Granül Sabun 1000 gr
18,90 ₺
Dalin 3 lü Avantaj Paket Islak Havlu
10,90 ₺
Dalin Floral Bebek Kolonyası 115 ml
11,90 ₺
Dalin Ocean Bebek Kolonyası 115 ml
11,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi