ÜRÜN FİLTRELEME

Dalan Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Zeyrinyağından gelen güzelliği hepimiz biliriz. Sürüldüğünde cildin ve saçların ışıldamasına, yenildiğinde bağırsakları çalıştırmasına kadar pek çok etkisi vardır. Zeytinyağının bu etkisinin temizlik ürünleriyle birleşmesi sonucu Dalan markası çıkmıştır ortaya. Dalan, 1940'lı yıllara dayanan geçmişi ile sabun üretimiyle başladığı yola pek çok farklı üretim çeşidi ile devam ederek geçmişin geleneksel yapısını modern ürünlerle buluşturuyor. 

 

Yenilikçi çalışmaları ile her geçen gün ürün çeşidini arttıran Dalan, Roxy markasına ait bebek deterjanları ile Dalan kalitesini bebeklerinizde de kullanmanıza imkan tanıyor. Dalan Roxy matik ve Dalan Roxy elde çeşitleri doğal yağlardan elde edilen ve içerisinde sabun yer almayan temizlik ürünleridir. Doğal yağlardan üretilmiş olması Dalan Roxy'i bebeklerinizin kıyafetlerini güvenle yıkayabilmenize yardımcı olur. Mis gibi kokusu, bebeklerinizin kendisine has kokusu ile bütünleşir ve günlerce süren bebek kokusunu hissedebilirsiniz.

Yıkandığı kıyafetlerin yumuşacık olmasına da yardımcı olan Dalan Roxy, oldukça etkili bir leke çıkarma özelliğine de sahiptir. Bebeklerin nazik cilteleri dikkate alınarak özenle üretilen Dalan Roxy'i dilerseniz kimyasala alerjisi olan yetişkinlerin kıyafetlerini yıkarken de kullanabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle bayanların sadece kıyafet yıkamak için değil, beyaz tül perdelerin temizliğinde de aktif olarak kullandıkları Dalan Roxy, evinde bembeyaz tüller ve mis gibi bir koku isteyenlerin vaz geçilmezi.

Tercih ederseniz Dalan Roxy lavanta toz sabunlardan faydalanarak hoş lavanta kokusunun kullandığınız her yerde etkisini göstermesini de sağlayabilirsiniz. Alanında tüm dünyaya ihracat yapan Dalan sabunları, pek çok ödüle de sahiptir. Sadece bir sabun üreticisi olmayıp her zaman en iyisini hedefleyerek tüm üretim aşamasında uygulaması bu ödülleri gururla almasının nedenidir.

Doğanın gücünü her alanda dikkate alan Dalan, araştırma sürecinden üretim aşamasına kadar bunu sağlarken Dina, Roxy, Nancy, Cindy ve Alara markaları ile de pel çok sektörde farklı alanlara hizmet vermektedir. Dalan Roxy matik ve elde yıkama deterjanları ile tercihinize göre lavanta kokulu Dalan Roxy deterjanları sadece bebek kıyafetlerinde değil kendi kıyafetlerinizin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Kendinizi bebekler gibi hissetmenize yardımcı olmak için Dalan Roxy size yeter.

Dalan Cilt Bakım Ürünleri

 

Cildimize iyi gelen ürünler vardır. Cildimizi yumuşatmaya ve esneklik kazandırmaya yardımlarıyla vaz geçilmezimiz olmuşlardır. Bunlardan birisi de zeytinyağı mucizesidir. Geçmişten günümüze gelen güzellik sırlarının başında yer alan zeytinyağı, Dalan bakım ürünleri ile günlük kullanıma uygun hale getirilmiştir. Dalan geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan ve devasa üretim tesisleriyle günümüzde oldukça geniş bir pazarlama ağına sahip olan alanında önde kuruluşlardan olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Geçmişim saflığını günümüzün modern yapısı ile buluşturan Dalan ürünleri, başta sabun olmak üzere bakım ve temizlik alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

Günümüzde ihtiyacın çoğalması ile birlikte kişisel bakım alanında pek çok marka varlığını sürdürür. Dalan ürünlerini farklı kılan, gücünü zeytinyağından almasından kaynaklanır. Dalan sabunlar, tamamen zeytinyağlı, el yapımı ve tamamen doğal olması dolayısıyla pek çok cilt tipinde uyum sağlayarak rahtlıkla tercih edilebilirliği doğurur. Eskilerde henüz sıvı sabun üretimi başlamadan önce sıklıkla tercih edilen Dalan kalıp sabunlar, günümüzde kişisel temizlik alanında halen tercih edilmeye devam etmektedir. Saf olması dolayısıyla cilde olumsuz bir etkisi olmaması, banyoda veya lavobolarımızda halen kalıp sabun tercih etmemizdeki etmenlerdendir. Dalan kalıp sabunlar, klasik kalıp sabunlardan farklı olarak zeytinyağı katkısıyla cildi beslemeye de yardımcı olmaktadır.

 

Sabun temizliğimizin en başlıca ürünlerinden olmanın yanı sıra günlük olarakta en çok kullandığımız ürünlerdendir. Günümüzde kalıp sabunlara oranla daha sık tercih ettiğimiz sıvı sabunlarda da besleyici olmak aranan özelliklerdendir. Dalan sıvı sabunlar zeytinyağı katkısını bu alanda da kullanarak sıvı sabunları cildimize uyumlu hale getirmiştir. Farklı özelliklerle de tercih edilebilecek Dalan sıvı sabunlar, antibakteriyel gibi çeşitleriyle de hassas ciltlere özel çözümler sunmaya yardımcıdır. Cildimiz, bedenimizi saran hassas bir örtüdür. Ellerimiz ise cildimizin en çok temizlik ihtiyacı olan bölgelerimizdendir. Dalan sıvı sabunlar, bu bilinçle cildimize zararsız sıvı sabunlar sunmayı hedeflemiştir.

 

El ve genel cilt bakımında, en başlıca ihtiyaç olan nem sağlama konusunu çözmek için kullanabileceğiniz Dalan el ve vücut kremleri kolay emilerek ciltte yağlı bir his bırakmaz. Cildin beslenmesinde en çok E vitamini etkilidir. Zeytinyağı içerisinde bulunan E vitamini, Dalan el ve vücut kremleri ile cildimizle buluşmaktadır. Dalan el ve vücut kremleri böylece yumuşacık bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Sadece cildin beslenmesine değil aynı zamanda içerisindeki antioksidanlarla da cildin korunmasına katkı sağlayan Dalan el ve vücut kremleri, ellerimizin yanı sıra cildimizin ihtiyaç duyduğu her alanda tercih edilebilir.

 

El kremi kuru ve normal cilde sahip olanların sıklıkla kullandığı bakım ürünlerindendir. Ancak cildimizi beslerken aynı zamanda yumuşaklığını ve canlılığını da koruyan bir ürün tercih etmek önemlidir. Dalan el ve vücut kremleri, cildinize uygulandığı andan itibaren hissettiren bir canlılık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Kuru ciltler için tercih edilen Dalan yoğun nemlendirici kremler ise daha yoğun bir bakıma yardımcı olarak cilt tarafından hızla emilir ve hızlı bir bakım süreci başlatır. Dalan zeytinyağı mucizesini tüm ürünlerinde kullanarak cildimize ihtiyacı olanı sağlamaya yardımcı olurken günlük temizlik ve bakım ihtiyacımızı sağlamaya da yardımcıdır. Dalan ürünleri cildinizi paraben ve silikondan uzak tutarak, doğanın gücü ile yenilemeye katkı sağlar.

Dalan ürünleri 11 ürün bulundu - 1. sayfa
Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri Toz Sabun 2000 gr
17,90 ₺
Dalan Roxy Matik Lavanta Toz Sabun 800 gr
8,50 ₺
Dalan dOlive Yoğun Bakım Kremi 20 ml
5,90 ₺
Dalan dOlive El ve Vücut Kremi 250 ml
8,80 ₺
Dalan Roxy Matik 800 gr Bebek Toz Sabun
8,50 ₺
Dalan Roxy Matik Bebek Toz Sabun Kokulu 800 gr
8,50 ₺
Dalan dOlive El ve Vücut Kremi 75 ml
3,90 ₺
Dalan dOlive Bebe Sabunu 100 gr
1,85 ₺
Dalan dOlive Saç Bakım Kremi 200 ml
6,50 ₺
Dalan dOlive Sıvı Sabun 400 ml
3,90 ₺
Dalan dOlive Ahşap Set 3 lü
15,25 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi