ÜRÜN FİLTRELEME

Dalan Anne ve Bebek Ürünleri

 

 

Zeyrinyağından gelen güzelliği hepimiz biliriz. Sürüldüğünde cildin ve saçların ışıldamasına, yenildiğinde bağırsakları çalıştırmasına kadar pek çok etkisi vardır. Zeytinyağının bu etkisinin temizlik ürünleriyle birleşmesi sonucu Dalan markası çıkmıştır ortaya. Dalan, 1940'lı yıllara dayanan geçmişi ile sabun üretimiyle başladığı yola pek çok farklı üretim çeşidi ile devam ederek geçmişin geleneksel yapısını modern ürünlerle buluşturuyor. 

 

Yenilikçi çalışmaları ile her geçen gün ürün çeşidini arttıran Dalan, Roxy markasına ait bebek deterjanları ile Dalan kalitesini bebeklerinizde de kullanmanıza imkan tanıyor. Dalan Roxy matik ve Dalan Roxy elde çeşitleri doğal yağlardan elde edilen ve içerisinde sabun yer almayan temizlik ürünleridir. Doğal yağlardan üretilmiş olması Dalan Roxy'i bebeklerinizin kıyafetlerini güvenle yıkayabilmenize yardımcı olur. Mis gibi kokusu, bebeklerinizin kendisine has kokusu ile bütünleşir ve günlerce süren bebek kokusunu hissedebilirsiniz.

Yıkandığı kıyafetlerin yumuşacık olmasına da yardımcı olan Dalan Roxy, oldukça etkili bir leke çıkarma özelliğine de sahiptir. Bebeklerin nazik cilteleri dikkate alınarak özenle üretilen Dalan Roxy'i dilerseniz kimyasala alerjisi olan yetişkinlerin kıyafetlerini yıkarken de kullanabilirsiniz. Son dönemlerde özellikle bayanların sadece kıyafet yıkamak için değil, beyaz tül perdelerin temizliğinde de aktif olarak kullandıkları Dalan Roxy, evinde bembeyaz tüller ve mis gibi bir koku isteyenlerin vaz geçilmezi.

Tercih ederseniz Dalan Roxy lavanta toz sabunlardan faydalanarak hoş lavanta kokusunun kullandığınız her yerde etkisini göstermesini de sağlayabilirsiniz. Alanında tüm dünyaya ihracat yapan Dalan sabunları, pek çok ödüle de sahiptir. Sadece bir sabun üreticisi olmayıp her zaman en iyisini hedefleyerek tüm üretim aşamasında uygulaması bu ödülleri gururla almasının nedenidir.

Doğanın gücünü her alanda dikkate alan Dalan, araştırma sürecinden üretim aşamasına kadar bunu sağlarken Dina, Roxy, Nancy, Cindy ve Alara markaları ile de pel çok sektörde farklı alanlara hizmet vermektedir. Dalan Roxy matik ve elde yıkama deterjanları ile tercihinize göre lavanta kokulu Dalan Roxy deterjanları sadece bebek kıyafetlerinde değil kendi kıyafetlerinizin temizliğinde de kullanabilirsiniz. Kendinizi bebekler gibi hissetmenize yardımcı olmak için Dalan Roxy size yeter.

Dalan ürünleri 8 ürün bulundu - 1. sayfa
Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri Toz Sabun 2000 gr
16,80 ₺
Dalan dOlive Yoğun Bakım Kremi 20 ml
5,90 ₺
Dalan dOlive Sıvı Sabun 400 ml
3,90 ₺
Dalan Roxy Matik Lavanta Toz Sabun 800 gr
6,90 ₺
Dalan dOlive Saç Bakım Kremi 200 ml
6,50 ₺
Dalan dOlive Ahşap Set 3 lü
15,25 ₺
Dalan dOlive El ve Vücut Kremi 250 ml
6,90 ₺
Dalan Roxy Matik 800 gr Bebek Toz Sabun
6,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi