ÜRÜN FİLTRELEME

Bebivita Bebek Mamaları

Anne sütü yenidoğan bebeğinize sağladıkları ile eşsizdir. Bu konuda sağlık kuruluşları anneleri bilinçlendirmek adına çeşitli çalışmalar yaparak bebeğe ilk 6 ay sadece anne sütü vermeye teşvik etmektedir. Bebeğin beslenmesi ve gelişmesi için gereken tüm içeriğe sahip olan anne sütü, bebeğe mümkün olduğu durumlarda muhakkak verilmelidir. Ancak anne sütü alınmaması durumunda doktor kontrolünde formül mamalara baş vurabilir. 

Bebeğinizin dünya standartlarında bir mama ile beslemesini ister misiniz? Bebivita bebek mamaları, dünya ile aynı anda Türkiye'deki kullanıcılarla buluşarak yılların verdiği tecrübeyle sağlıklı bebeklerin gelişmesine katkıda bulunuyor. Almanya'nın bir numaralı bebek maması Bebivita Bebek Mamalarına sahip olmak için sayfamızdan faydalanabilirsiniz. 

Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz Bebivita 1 numara bebek maması, bebeğinizin 0-6 ay aralığında kullanımı için uygundur. Bu dönemde gelişmesi için gerekli olan tüm muhteviyatı sağlar. 6 aydan büyük bebeğiniz için kullanabileceğiniz Bebivita 2 bebek maması, bebeğinizin gelişimi için gerekli olan takviye besinleri sağlarken ek gıda ile de tanışan bebeğiniz için gerekli olan vitamin, mineral ve lifi de sağlar. Bebivita 3 bebek mamasını ise, 12 aylıktan büyük bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Bebekler her gün yeni bir şeyler öğrenirken aynı zamanda ailelerine de yeni şeyler öğretir. Anne baba olarak bebeğinizin gelişimi sizleri hayatta en çok mutlu eden şeylerin başında gelir. Gelişimini desteklemek ise, doğru ürünler tercih ederek kısmen de olsa sizlerin elindedir. Bebivita bebek mamaları, bebeğinizin fiziksel ve beyin gelişimine katkıda bulunurken içerisinde bebeğiniz için gerekli olan tüm ilaveler bulunmaktadır. Mutlu ve huzurlu bir bebek için,  Bebivita Bebek Maması kullanarak bebeğinize en iyisini seçin. 

 

 

Bebivita ürünleri 3 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebivita 1 Bebek Sütü 500 gr
19,90 ₺
Bebivita 2 Devam Sütü 500 gr
19,90 ₺
Bebivita 3 Devam Sütü 500 gr
19,90 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi