ÜRÜN FİLTRELEME

Bebiccio Medikal Ürünler

 

Bebeklerin hayattaki işleri gerçekten çok zor. Zamanının büyük bir kısmını uyuyarak geçiren bebekler uyanık oldukları zamanlarda karınlarını doyurmak gibi başka faaliyet alanlarına ilgi duymaya başlarlar. Ama anne için aynı değildir bu durum. Anne, bebeğin her türlü konforunu düşünerek planlamak zorundadır. Pek çoğunu kolayca halleden anne konu bebeğin burnunu temizlemeye gelince nasıl hareket edeceğini bilemez. Bebicio burun aspiratörleri, annenin bu karmaşasını aydınlatmak için oldukça kolay çözümler sunar.

 

Bebeklerin burunları tıkandığında nefes almakta zorlanırlar. Kendi kendilerine burunlarını temizleme yeteneğine sahip olmayan bebekler tıkanıklığı ifade edemedikleri için huzursuz olacaklardır. Bebeklerin burunlarını temizlemek için pek çok farklı yöntem vardır. Bunların başında gelen Bebiccio burun aspiratörleri rahat ve kolay bir temizlik yapmanıza yardımcı olur.

 

Bebiccio burun aspiratörleri sürekli bir emiş imkanı sunduğu için kullanımı da oldukça pratiktir. Manuel burun aspiratörlerine nazaran çok daha pratik bir kullanıma sahiptir. Bebeği rahatsız etmeden burnunun temizlenmesine yardımcı olan Bebiccio burun aspiratörleri nazik burun yapısı dikkate alınarak tasarlanmıştır.

 

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz Bebiccio burun aspiratörlerini rahatlıkla her yaştaki bebeğinizde kullanabilirsiniz. Can acıtmadığı için güvenle kullanmanız mümkündür. Bebeğinizin huzurlu bir nefese kavuşması için Bebiccio  burun aspiratörleri en başlıca yardımcınızdır.

 

Bebiccio burun aspiratörlerini uygularken bebeğin rahatsız olmasını engellemek için 12 farklı melodisinden yararlanabilirsiniz. Böylece bebeğiniz bir yandan oyun oynarken bir yandan da burnunu temizlemiş olursunuz.

 

Bebiccio ürünleri 2 ürün bulundu - 1. sayfa
Bebiccio Bebek Burun Aspiratörü (Kolay Temizlenen, Pilli, Müzikli)
54,50 ₺
Bebiccio Ördek Oda ve Banyo Termometresi
21,85 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi