ALT KATEGORİLER

ÜRÜN FİLTRELEME

Markaya göre filtreleme

 

     Dudak Bakım Ürünleri

     Güzel bir yüze sahip olmak, güzel dudaklara sahip olmaktan geçer. Yeni bir insanla karşılaştığınızda önce gözleriniz ve daha sonra da dudaklarınız dikkat çeker. Dudaklarınız kuruysa veya uçuk çıkmışsa güzel görünmeniz pek te mümkün olmayabilir. Düzenli olarak kullanacağınız dudak bakım kremleri, kuru ve çatlak görünümün oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Dudaklarınıza pürüzsüz bir görünüm katar.

     Bazı insanlar ciltleri yapısı gereği normalden daha fazla kuruluk yaşarlar. Bölgesel olabilecek kuruluk sorununun en çok şikayetçi olunan bölgeleri eller ve dudaklardır. Ellerin bakımı dudaklara nazaran daha kolaydır. Ancak dudaklar için kullanılan her dudak kreminden kısa sürede sonuç alınmayabilir. Bu nedenle cildinizin hassasiyetini göz önüne alarak tercih edeceğiniz dudak kremleri düzenli kullanılmalı, onarıcı olmasının yanı sıra aynı zamanda kötü hava koşullarında da koruyucu özellikte olmalıdır.

     Soğuk havalarda daha çok şikayetçi olduğumuz dudak kuruluğu dolayısıyla kış aylarında dudak kremlerine olan ihtiyacımız artar. Farklı lezzetlerden hoşlananlar için değişik meyve özü çeşitleriyle satılan dudak kremleri, tercih edilirse dudaklara parlaklık vermesi amacıyla da kullanılabilir.

     Dudak kuruluğunun yanı sıra bir değer dudak sorunu ise uçuklardır. Genellikle stres veya kötü beslenme dolayısıyla oluşan uçuklar, aynaya her baktığımızda keyfimizin kaçmasına neden olur. Bu sorunu gidermek için kullanılabilecek uçuk kremleri, uçuğun iyileşmesi sürecini hızlandırır. Uçuğu dert etmek yerine tedavisini hızlandırmaya yönelik uçuk kremleri kullanarak keyfinizin kaçmasına izin vermeyin.

     Sayfamızda yer alan dudak bakım kremleri ve uçuk kremleri, farklı çeşitleri ile ziyaretçilerimizin tercihine sunulmaktadır.

 

Dudak Bakım Ürünleri 42 ürün bulundu - 1. sayfa
41% İndirim
Avene Cold Krem Stick
34,00 ₺
19,90 ₺
35% İndirim
Sebamed Dudak Kremi SPF 30
16,90 ₺
10,90 ₺
Nivea Lip Böğürtlen Dudak Bakım Kremi
5,90 ₺
Neutrogena Norveç Böğürtlenli Beslemeye Yardımcı Dudak Kremi
9,90 ₺
Urgo Uçuk Cold Sore 3 ml
22,90 ₺
Nivea Lip Bakımlı Ve Renkli Ten
7,30 ₺
6% İndirim
Bepanthol Dudak Bakım Kremi 7,5 ml
15,90 ₺
14,90 ₺
Friendly Organik Dudak Bakımı Lip Balm Hindistan Cevizli
9,99 ₺
Friendly Organik Dudak Bakımı Lip Balm Limonlu
9,99 ₺
Friendly Organik Dudak Bakımı Lip Balm Aromasız
9,99 ₺
Friendly Organik Dudak Bakımı Lip Balm Ahududu
9,99 ₺
Friendly Organik Dudak Bakımı Lip Balm Çilekli
9,99 ₺
İLETİŞİM
AsFarma Kozmetik Tıbbi Ürünler Ltd. Şti.
Alaylar 1 Mahallesi 143 Sokak No:65/A
Seydişehir / KONYA
0332 582 80 34
0532 154 12 94
mail@farmasanal.com
BİZİ TAKİP EDİN
Sepete Eklendi